Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Érdemes lenne kipróbálnom a...

Érdemes lenne kipróbálnom a minoxidilt?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, 2 hónap múlva 18, és csak nagyon kevés arcszőrzetem van. Már lassan 2 éve kell borotválkoznom, de nagyjából ugyan ott tartok, mint 15 évesen. Van egy enyhe, pihés bajuszom, és egy még pihésebb minimális szakállam az államon és az arcomon. Szerintetek érdemes lenne kipróbálnom a minoxidilt? Továbba hol lehet ilyet venni? Neten nem szeretnék nagyon rendelni, meg az sem lenne jó, ha annyira apukám megtudná, hogy használom, mert csak annyit mondana, hogy várjak még, neki is csak 22 évesen kezdett el nőni. Viszont engem nagyon zavar. Gyógyszertárban találok ilyet?

Köszönöm a segítséget!



2019. szept. 23. 18:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem is most a 21. életévemben kezdett el nőni a hasamon, mellkasamon, arcomon.

Nem vagy elkésve te sem. Siettetni meg nem éri meg vegyszerekkel.

Üdv:21/f

2019. szept. 24. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
27 vagyok én eddig vártam eredmény nélkül. Nekem bejött pár hónap használat után.
2019. okt. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

És lemaradt: az államon kívül sehol sem sikerült addigra szakállat növesztenem. Szóval az , hogy várjad, sok esetbe nem működik.

Pedig apámnak volt, sőt már öcsémnek is. Nálam kimaradt. Pedig könnyen izmosodó. amúgy jó alkat vagyok.



1 hónap után jöttek az eredmények, 3 hónapra most már látszódik jól. Pedig neten olvasgatva azt hittem, hogy ezt a cuccot forgalmazó kommentelők hirdetik csak és nem is működik. Pedig jó!

Most 3 hónap után már csak minimális menyiséget használok és jó úgyis. Elején ment napi kétszer. Most nap 1x.


Egyébként valami arc hidratáló krémet vegyél, már szárítja az arcot és kicsit hámlik. Alkohol alapú és azért.

Utána ha avval is bekened nem lesz gond.


Csak saját tapasztalatom írtam le, nem bíztatlak semmire.

2019. okt. 4. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!