Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Atestem 8 eve szifiliszen...

Atestem 8 eve szifiliszen adhatok vert?

Figyelt kérdés
2019. okt. 17. 01:02
 1/5 A kérdező kommentje:
Mar ebben az evben sem tudtak kimatatni az ellenanyagot. Van olyan ismerős aki 1o eve volt, rendszeresen ad vert. Lehet?
2019. okt. 17. 01:03
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha annak idejen megkaptad a megfelelő kezelest ellene, es ennek köszönhetően nem kimutatható, akkor persze, már hamarabb is adhattál volna vert, sőt verplazmát is


Már azt sem tudnák megmondani a vered alapján, hogy valaha volt szifiliszed


Csak az eü intezmnyek, veradó intezmenyek ezt nem szeretik hallani, akkor se ha a múltban volt, pedig nincs semmi befolyása már ha egyszer kezelve volt, ráadásul 8 eve

2019. okt. 17. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tavaly előtt meg volt egy olyan , hogy regen volt egy ilyen. Tavaly mar nem . Ku tudja milyen tesztekkel nezik?
2019. okt. 17. 01:51
 4/5 A kérdező kommentje:
Eddig venasan vettek, pedig van ujjbegyes gyorsteszt is. De mondtak" ha volt bezavarhat" ezert javadoltak a venast.
2019. okt. 17. 01:55
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha jó az a véradó hely ahova mennél

1. megnézik a kórtörténeted

2. én nem vállalnél ekkora rizikót hiszen a leadott vérem egy gyereknek is mehet

3. tuti bevallanám még akkor is ha egy kis helyre megyek vért adni, mert ha eltitkolod és beperel az aki kapta a véred(mert vissza követhető) akkor nagyon megjárod.

2019. okt. 17. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!