Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek 48 kg jó 160centihez?

Szerintetek 48 kg jó 160centihez?

Figyelt kérdés

Azzal csesztet mindenki hogy deszka vagyok, pedig nem vagyok olyan nagyon sovány. Voltam 53-55kg körül akkor azt mondták dagadt vagyok én elhittem és azóta nem eszek rendesen, nem tudok enni

Én így jó érzem magam amúgy


2019. okt. 17. 20:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha fiatal vagy, akkor jó, csak ez alá ne menj. Én is régebben 164/50 voltam és jó volt.
2019. okt. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

55 kg-val egyáltalán nem voltál dagadt, sőt most vagy sovány már, ennél kevesebb semmiképp ne legyél.

Annyira jól nem érzed magad, ha nem eszel rendesen saját bevallásod szerint. Nem szabad, hogy ennyire befolyásoljak mások, mindig nézd meg, hogy ki mondja és miért, mielőtt hallgatsz rájuk!

2019. okt. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem meg 55 fölé ne menj...!


Nos, a 48 tökéletes! Viszont az 55 már biztos is, hogy láttatott rajtad némi felesleget. És persze, hogy undok ismerőseid beszóltak... (Mármint nem kellett volna nekik, de gondolom lehet vmi bajuk veled, és akkor így haraptak...) Most meg hogy leadtad a felesleget, nyilván irigyek, hogy ez is sikerült neked, szóval nem azt mondják, hogy csinos vagy, újra a régi, vagy de jól nézel ki, hanem gúnyosan ledeszkáznak...)


Ne foglalkozz velük!


48 kiló 160 centivel, teljesen ideális! És úgy kb. 52-53 ig ideális, afelett már itt ott hájacskák leszenk, az tutis is!

2019. okt. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hát de jól érzem magam és azért nem eszek rendesen hogy ne hízzak 1 kgt se

17 vagyok lany

2019. okt. 17. 20:55
 5/5 A kérdező kommentje:

És nekem nem voltak hajacskak. Seggem volt nagyobb, a lábam vastagabb volt és a mellem is nagyobb volt meg az arcomon lehetett látni h kerekebb volt. Hasam kb ugyanolyan.

Amúgy tesoim is mindig mondták milyen kövér vagyok.. Meg apám is mondta

2019. okt. 17. 21:00

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!