Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni a pattanásaim...

Mit lehet tenni a pattanásaim ellen?

Figyelt kérdés
Későn érő 20 éves férfi vagyok. Kicsit próbálok tenni a pattanásaim ellen, viszont körülbelül bármit csinálok ugyanott vagyok. Chipset is 3 hetente eszek akkor is max 1 zacskóval, eszem a gyümölcsöt,zöldséget. Jártam kozmetikushoz fél évig, de azon kívül, h -6.000 ft 3 hetente, nem sok változott. Ti mit tettetek és mi használt a pattanások ellen? Bőrgyógyászhoz kellene mennem mostmár?
2019. okt. 17. 20:47
 1/2 nemtud132 válasza:
Én 16 éves vagyok,és használtam valamilyen zöld 6000 ft-os krémet az arcomra.Azon kívül,hogy tényleg simább,puhább lett az arcbőröm,a miteszereket eltüntette,a pattanásokkal nem csinált semmit.Amióta szándékosan nem használom,már nincsenek pattanásaim(bár ez betudható annak is,hogy havonta 1x elmegyek egy drága kozmetikushoz,ő minden bisz-baszt megcsinál).De aztán lehet,hogy már egyszerűen kinőttem ebből,gőzöm sincs.Én abban a hitben vagyok,hogy a krémek a pattanások ellen nem csinálnak semmit,szerintem pont,hogy többet hoznak létre.Az is megoldás lehet,hogy ne stresszelj annyit.Amikor elkezdődött a suli hirtelen előjött pár,így,hogy már lazább lett,jobban tanulok nincsenek.Szerintem tedd ezt,próbálj nyugodt lenni,havonta 1-2x menj el kozmetikushoz.Ő nekem "gőzöli" az arcomat,tűvel kinyomkodja,rám tesz 30x krémet,valamilyen szivacsot is használ..Havonta 1x bekrémez,az bőven elég. Én ezt ajánlom :)
2019. okt. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, lassan 1 éve járok hozzá, és semmi változást nem csinált. Pedig ő is gőzöl, krémek, kinyomkodás minden. Csak begyulladt nem lett az idő alatt, max 1-2, de azonkívül nem érte meg úgyérzem.
2019. okt. 19. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!