Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ebben az esetben jelezhet...

Ebben az esetben jelezhet rákot az éjszakai izzadás?

Figyelt kérdés

Van egy csomó a hónaljamban, van már időpontom rontgenre, de az még egy hónap.

Viszont utánaolvastam az interneten és azt találtam, hogy bizonyos rák tünete lehet az éjjeli izzadás.

Nekem kétszer volt ilyen mostanában, egyszer augusztus végén, de akkor nagyon ideges voltam mert másnap egy fontos eseményre mentem és izgultam, aludni is csak két órát tudtam, ezalatt pedig úgy leizzadtam, hogy csurom vizesen keltem fel. És tegnap éjjel volt a második ilyen, az elmúlt napokban szintén elég stresszes vagyok és meg is jött reggel, bár eddig nem volt ilyen menstruáció előtt/alatt.

És félek, hogy esetleg összefuggesben lehet a csomóval. Nem tudom, hogy akkor gyakoribb lenne-e vagy ez már jelezhet komoly bajt?!

Viszont nagyobb a reális esély a stresszre, és mindkét esetben alapból nagyon rosszul aludtam a stressz miatt. Csak eléggé hipochonder vagyok


2019. okt. 21. 20:45
 1/9 anonim ***** válasza:
70%
Nem kell aggódnod, nem azzal függ össze! Ezek valóban a stressz miatt voltak! Kitartást a vizsgálatig, nem lesz semmi baj! Esetleg magán Uh-ra menj el, lágyrész vizsgálat, addig sem idegeskedsz legalább.
2019. okt. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hogy vagy kérdező?
2021. márc. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha több ideig fennál, pl. a limfóma tud ilyet, nálam ez volt az egyik jele, de csavarni lehetett a lepedőt.
2021. márc. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
#3 mik voltak még a tüneteid?
2021. márc. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Két hétig ha nem múlik, meg fájdalmatlan akkor érdemes hematológust megkérdezni a nyirokcsomóról. Ha pl. limfóma miatt izzadsz az nem hagyja abba, nem tart szünetet hónapokra, minden éjjel előjön.
2021. márc. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
#5 te minden éjjel leizzadtál?
2021. márc. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Voltam ultrahangon, ahol azt mondták, hogy cysta, figyelgetni kell és ha változna akkor kell kontroll vizsgálat. Azóta is változatlan és nincs más panaszom
2021. márc. 15. 20:18
 8/9 anonim ***** válasza:
#7 még mindig izzadsz éjszakánként?
2021. márc. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem. Menstruáció első második napján fordulnak elő ritkán hőhullamok főleg, ha stresszesebb vagyok. De nem vészes és nem is köthető össze az éjszakákkal.
2021. márc. 15. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!