Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ki szereti még rajtam kívül a...

Ki szereti még rajtam kívül a köptetőket?

Figyelt kérdés
Igaz, csak 2 félét kóstoltam még, a Suspensio Terpinit meg a Dr Theiss lándzsás útifüvet, de mindegyiket imádom :D az egyetlen jó dolog ha meg van fázva az ember :D

2019. okt. 26. 18:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Én az ACC-ért vagyok nagyon oda:D
2019. okt. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A Dr. Theiss-t el kell dugni előlem... :D Sajnos csúnyán ráfüggtem kamaszkoromban. Érdekes, mert elméletileg csak gyógynövény, de rosszabb vagyok, mint egy alkesz, ha erről van szó. Szóval azt mocskosul szeretem, illetve még egy nevétnemtudom torokfertőtlenítőt. :D
2019. okt. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ezeket nem ismerem, de a régi gyógyszertáriakat szeretem én is. Olyan finom, hogy szívesen vettem be mindig. 😊 de felnőttként már nem szoktak ilyet felírni.
2019. okt. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Előző: "Régi" gyógyszertári szirupot vehetsz magadnak is, az egyik a Suspensio Terpini, a másik az Elix. thymi. Mindkettő recept nélkül kapható. Volt még a Mixtura pectoralis, az receptes, de abban is van Elixirium thymi, az adja a jellegzetes ízét.
2019. okt. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
4: a mixtutára gondoltam 😄 na azt imádtam. Meg van még az ipekakuána. Az is fini.
2019. okt. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A lándzsás útifű szirupot én is imádom. Emlékszem, kiskoromban megtudtam hogy van benne kb fél százalék alkohol, és ez volt az egyetlen gyógyszer, amit nem akartam kiköpni, sőt, mindig emlékeztettem a szüleim, hogy be kell vennem, mert milyen menő már, hogy alkoholos köptetőt szedek:D

Amúgy a Dr Theiss-ben nincs alkohol, én vmi másik fajtát szedtem.

Azért megnyugodtam, hogy nem csak én vagyok lándzsás útifű szirup-függő:D

2019. okt. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Tévedtem. Dr Theissből is van alkoholos:)
2019. okt. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Van bizony! :D
2019. okt. 26. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!