Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Valaki segítene megfejteni a...

Tukk78 kérdése:

Valaki segítene megfejteni a linkelt képen látható hieroglifát? Még a gyógyszerész sem tudta elolvasni!

Figyelt kérdés

Az ügyeletes orvos írt a légúti nyavalyámra 3 vényköteles szert, meg 3 vény nélkülit. A vénynélkülieket az asszisztens írta az ambuláns naplóra. Kettőt sikerült kihámozni, de a harmadik az rejtély.... Linkelem a képet. Köszi.


[link]


2019. nov. 2. 15:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Enterol tabletta. A bélflóra védelmére írják. Jobbulást!
2019. nov. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! Nyilván az antibiotikum mellé írta! Levofloxacint nyertem... Mondjuk melleje Theospirexet is írt, és a Levo leírásában benne van, hogy a kettő együtt merénylet... Mindegy, köszi a választ! Üdv.
2019. nov. 2. 16:45
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha elolvasod, fizetek egy sört. Vagy bort, az utolsó szót én sem látom pontosan.
2019. nov. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szia, de az első megírta.... Hihető, de az áll ott, hogy ENTEROL TABLETTA. A tabletta a második szó... Ami engem illet én ethanol+gázt olvastam elsőre xDDDD Az egy "t" betű akar ugyanis lenni, a két szó között - persze nincs közötte nyilván, csak a t után annyi helyet hagyott, hogy plusz jelnek tűnt. Elsőé a sör. Meg a zöld kéz, de a felajánlásért neked is jár :D Üdv.
2019. nov. 4. 13:17
 5/5 anonim ***** válasza:
A második szót én ánusznak olvastam...
2019. nov. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!