Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Frontin után alkohol?

Frontin után alkohol?

Figyelt kérdés
Este 8 körül vettem be Frontinból, egy 0,25 mg-os tabletta felét. Nemsokára megyek egy buliba, szerintetek erre a gyógyszerdózisra lehet egy keveset inni? Esetleg 11-éjfél körül már? Ha addig sok vizet iszok, attól gyorsabban szívódik fel a gyógyszer esetleg?

2019. nov. 16. 21:12
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
85%
Jaj ne ijesszétek már be a kérdezőt. A Frontin egy kiváló gyógyszer, csak nyilván nem úgy kell bekapkodni, mint a cukrot. Az alkohol hosszútávon sokkal károsabb, de ha az sincs túlzásba véve, akkor nincs baj. Ettől függetlenül ne igyál BDZ származékra alkoholt, egymás hatását potencírozzák. De egy ilyen kis dózisnál kb. nulla a veszély.
2019. nov. 18. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
58%
Ha nem akarod az agyad idő előtt lenullázni, akkor ezt ne csináld...lassan kezd el csökkenteni a frontint, mert ez legális drog és hosszútávon agyi sérülést okoz...
2019. nov. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
24%
Az utolsó hozzászólónak...Kiváltó gyógyszer? Ez egy marha erős drog, benzodaiepin! Nem tudod, hogy miről beszélsz! Pusztítja az agyat és hosszútávon agyi sérülést okoz! Rengeteg mellékhatás van, idővel toleranciát okoz, és minden újabb és újabb lerakása után kindling jön létre, ami miatt a következő lerakások még sokkal nehezebbek lesznek! Sajnos nagyon sok ember életét tönkretették már ezek a drogok. Elég ha a youtubon beírod, hogy alprazolam withdrawal, és sok leszokó beszámolóját tudod meghallgatni angolul, hogy mit összeszenvednek a lerakásával. Vagy csak nézd meg a facebookos leszokó csoportban hányan szenvednek amiatt borzalmasan most jelenleg is, mert próbálnak tőle szabadulni! Itt van egy példa egy nőről, hogy milyen borzalmakat élt át: https://www.youtube.com/watch?v=eRCmnWD9pms&t=46s De vannak borzalmasabb beszámoló videók is, amelyeket nem linkelek ide be, annyira borzalmasak!
2019. nov. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
81%
Szövegértés. Kiváló gyógyszer, ha nem úgy kapkodod be, mint a cukrot, magyarul nem szeded hosszútávon. Tehát nem ördögtől való ha néha mikor szükség van rá beveszel egy szemet. Nem kell linkelgetni semmit, köszi, leszigorlatoztam már gyógyszertanból.
2019. nov. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó. Semmily3n adagban nem kivaló és.még csak nem is gyógyszer mert nem gyógyít meg. Más gyógyszertant tanulni meg enni ezeket a vackokat és elvezni a mellekhatasaikat. Az utobbiból kétlem hogy neked is kijutott. Én csak annyit szedtem mint a kérdező mégis plkeserves volt letennem.
2019. nov. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudok veled mit kezdeni, ha nem érted, amit olvasol. Szedted, tehát rendszeresen és hosszútávon, amit leírtam, hogy nem jó, mert igen, függőség alakul ki. De ha néha beveszel egy szemet. Semmi. Bajod. Nem. Lesz. Értsd már meg. Megnyugodhatsz, kéthavonta egyszer én is beveszek egy 0.25 mg-osat, nagyon jól tud jönni mondjuk vizsga előtt, amikor az idegtől már kihánytam a lelkemet is. És ebből a szempontból egy kiválóan működő szer, csak helyes indikációban kell alkalmazni. De én ezt veled befejeztem, egyszerűen nem fogod fel, amit írok.
2019. nov. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Mizu?
2022. jún. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!