Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 25 év után újra flashback?

25 év után újra flashback?

Figyelt kérdés

Nem rég meghalt egy ismerősöm. Mert flashbackje, lett pont egy olyan helyen. Ahhol balesetet szenvedett. kb amikor velem egy idős volt kipróbálta a meszkalint, ibogát, lsd lassan már 27 éve volt pedig kb, hogy fogyasztott ilyet. Kb akkor velem egy idős volt. Innen az lsd a felelős, a meszka az a legbiztonságosabb minden szempontból.. Az ibogain meg erősebb mint az lsd, de úgy tudom az csak sok használat után okoz ilyen. És komolxan 25-26 év után is vissza üthet? Mert én nem próbáltam ki még egyiket sem, az lsd-t nem is fogom, soha! De sajnos van egy problémám a barátnőm most 17 éves és régebben elvileg kipróbálta az pont az lsd-t! Ez még kb 2 éven belűl volt. Még nem kérdeztem pontosan mennyi idősen is csinálta, és miért nem inkább meszkázot ehelyett! Szégyen ide leírni,de aggodók érte. Bár csak 1x próbálta ki, a nagy bátyám barátja ő legalább csak ezt vagy 3-4x csinálta.

18/F



2019. nov. 23. 13:48
 1/8 A kérdező kommentje:
Remélem, hogy 1 vagy 2 alkalom még tényleg nem okoz semmit. Bár én mondjuk az lsd-t akkor is meggondolnám ha kiakarnám próbálni. De sajna barátnőm azt mondta, hogy elakarja érni az ego halált és azt mondta, hogy szerinte lsd-vel fogja el érni.. Én meg próbálom le beszélni, hogy ne csinálja. Meg második tripje nem nagyon lehet ilyen hamar elérni a teljes szét hullást! Még csak meszkalinnal sem!
2019. nov. 23. 16:52
 2/8 anonim ***** válasza:
92%

Mi ez a sok zöldség? Honnan tudod te hogy flashbackje volt ha meghalt? Meg egyáltalán mi az összefüggés?

Ez a sok bolond városi legenda fárasztó.

Ha így félsz tőle, tényleg jobb ha nem próbálod.

2019. nov. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%

Persze Pityu. 27 évvel ezelőtti Magyarországon iboga, szerintem még nem is éltél akkor.

Amúgy meg a flashback sokszor olyan gyenge, hogy észre se lehet venni. Meg amúgy ritka is.

2019. nov. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Onnan tudom, hogy nagy báttyám ott volt vele és mondta, hogy flashback. És engem is érdekelnek ezek a cuccok, nem félek tőlük de talán az lsd tényleg kemény. De tudni akarok a flashbackról sokat. Emiatt a halál miatt is, na meg az ibogát be lehet szerezni, ha nehezen is. #3 én már halottam olyan flashbackról, hogy az illető dimenziót váltott!
2019. nov. 25. 16:34
 5/8 anonim ***** válasza:
58%
Igen, LSD esetén bármikor lehet utána flashback, évtizedek után is, de azért az ritka.
2019. nov. 27. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mennyire, ritka illetve hanyadik használat után lehet flashback?
2019. nov. 28. 19:19
 7/8 A kérdező kommentje:
És tényleg lehet olyan erős, hogy pl balesetet okozhat az embernek?
2019. nov. 28. 19:20
 8/8 anonim válasza:
100%

Örülnék neki, ha lenne érezhető FB-je az LSD-nek. Az ingyen trip mindig ajándék. ;)

(több évi lsd-zés után mondom)

Az ismerősöd esetében valószínűbb a tumor, vérrög, vagy stroke.

2020. máj. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!