Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az mitől van, hogy valakinek...

Az mitől van, hogy valakinek csak a törzse hízik, a végtagjai nemigazán?

Figyelt kérdés

Karjain, lábain nem látszik a hízás, sőt arcán sem, de a törzse egyre kerekebb. Növekszik a hasa, hurkásodik az oldala, a háta. Olyan, mintha egy gombócra négy pálcikát tennénk, a tetejére pedig egy golyót fejnek. :-o

Miként lehet ezt visszafordítani?



2019. dec. 1. 01:38
 1/4 Miss Endzsi ***** válasza:
47%
Alma alkat.
2019. dec. 1. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen vagyok. Sokáig vékony voltam, 30 éves korom után kezdtem szép lassan hízni. IR-es vagyok, megfelelő étrenddel sikerült lefogynom. Most edzek, hogy a combjaim ne legyenek annyira vékonyak, és kicsit arányosabb legyen a testalkatom.
2019. dec. 1. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
71%

hormonális egyensúly felborulása

nekem is IR-em van, mint az előző válaszolónak és PCO-m is, amint tablettát kezdtem szedni és diétázni normálisabb alakom lett, mint korábban még soha. Javaslom a nőgyógyász, endokrinológus felkeresését, nem feltétlenül ugyanez a betegség állhat fent, de a hormonokat borítja meg valami.

Nem szabad addig alkatra fogni, amíg utána nem jár az ember.

2019. dec. 1. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Alapvetően alkati kérdés. Van, aki ha hízik, combra, karra, van aki tokára, meg van aki csak pocakra. Tokásokat nem irigylem, a combosabbaknak viszont legalább egyenletesebben oszlik el. Én alapból normál alkatú fiatalember lennék, más testrészeim alapján egyáltalán nem lehetne feltételezni, hogy mekkora nagy hasam nőtt az utóbbi években. Kifejezetten aránytalan. Persze amennyi pizzát, péksütemény tömök magamba egy nap, nem csoda, nem áll semmi különleges ok a háttérben. Szóval nem vagy/vagytok egyedül.
2019. dec. 5. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!