Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet hogy napszúrást kaptam?...

Lehet hogy napszúrást kaptam? Tövvi lent! ---->

Figyelt kérdés

Ma reggel elmentem horgászni, volt baseball sapka a fejemen.Amikor haza értem , rá egy 20-30 percre elkezdett iszonyatosan fájni a fejem, nagyon erős nyomást éreztem a fejemben(még mindig), és hányingerem is van, szerintem lázas is vagyok, mert az elébb a hideg rázott és folyt rólam a viz, azután meg melegem volt, akkor meg ömlött a viz rolam.Annyira rosszul éreztem magam hogy ha nem feküdtem volna le akkor nem is tudom h milett volna,elájultam volna:S.Persze nincs itthon senki mert mindenki dolgozni van:S.

Ez lehet hogy napszúrás?Vagy az is lehet h valami más betegség?:S

16/F


2010. júl. 19. 17:02
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Jah és az kimaradt hogy homályosan látok, amikor valamire ránézek akkor elkezd, fájni és nyomni a fejem,most is szinte nem látom hogy mit irok,:S.Ááááááá :(:(:(
2010. júl. 19. 17:03
 2/11 anonim ***** válasza:

Ezek a napszúrás tünetei. Igyál nagyon sok folyadékot és pihenj.

Azért nem kizárt valami vírusfertőzés sem.

2010. júl. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mérj lázat. 38 felett lázcsillapító. Egyébként sötétíts el a szobában, feküdj, pihenj, tegyél vizes borogatást a fejedre. (Esetleg felhívhatod a szüleidet, hogy mit tanácsolnak).
2010. júl. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
elvan sötétítve teljesen a szobámba, de most kezdett el esni az eső és kinyitottam az ablakot hogy jöjjön be friss levegö.Ja és most kimentem az udvarra, és egyszerüen nem tudok kimenni mert egy szédülés jön rám kint:S és vissza bekell jöjjek.És ha bejövök akkor már nem szédülök annyira
2010. júl. 19. 17:09
 5/11 A kérdező kommentje:
*nem tudok kint maradni
2010. júl. 19. 17:09
 6/11 anonim ***** válasza:
Ne mászkálj!Enyhén hideg /ne jeges/ törülközővel hütsd a tested. Sötétíts el. Sok-sok folyadékot igyál.
2010. júl. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Remélem beválik.

Mert nagyon sz@rul vagyok.

2010. júl. 19. 17:23
 8/11 anonim ***** válasza:

Csodát azért ne várj. Jobb lesz, de egy nap alatt nem múlik el sajnos a napszúrás. És a biztonság kedvéért mérj lázat.


17:06-os voltam megint

2010. júl. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
oké.köszi a választ
2010. júl. 19. 17:30
 10/11 anonim ***** válasza:
És a baseball sapkán kívül mást nem is viseltél?
2010. júl. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!