Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tényleg ilyen a gyógyszer halál?

Tényleg ilyen a gyógyszer halál?

Figyelt kérdés

[link]

7:00-tól



2019. dec. 14. 23:09
 1/6 anonim ***** válasza:
85%

Nem. Ez egy vicc.


Azt értem, hogy mi a célja ennek a tárgyának, de orvosként az a véleményem, hogy ez inkább szánalmas fércmunka, mint igazán figyelemfelkeltő érzékenyítő alkotás. Ilyet kb. egy gimis drámaszakkör tehetségtelenebb diákjai dobnak össze, kb. öt perc alatt.


Amit a csaj az elején leművel az egy pánikroham, utána átmegyünk kis bulímiás hánytatásba, aztán hála istennek vége a történetnek és végre elpatkol.


Nos egy gyógyszermérgezés nem így néz ki. Pláne hogy tipikusan benzodiazepinekkel szeretnek próbálkozni, amiből általában egy jó hosszú szundi jön csak össze. Azok a gyógyszerek amik igazán hatékonyak már nem nagyon vannak forgalomban, vagy ami igen, arról a kutya sem gondolja, hogy jó öngyilkosságra. Ami így néz ki, az egyébként egy szerves foszfát mérgezés de abban sem patkolnak el ilyen gyorsan.

2019. dec. 14. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nekem is gyanús volt. Na és a xanax? Az erős és nem lehetetlen hozzáférni.

És amúgy milyen egy ilyen gyógyszer halál? Csak úgy elalszol és kész?

2019. dec. 15. 00:30
 3/6 anonim ***** válasza:
65%

A Xanax egy benzodiazepin és egy eszméletlenül biztonságos gyógyszer. Baromira nehéz halálosan túladagolni.


Egyébként nem igazán lehet válaszolni a kérdésedre, mert nem mindegy milyen gyógyszert vesz be az illető. Ha Xanaxot akkor elalszik... aztán másnap felébred... :-D

2019. dec. 15. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyébként te tetted fel a Frontin felzabálós kérdést is?
2019. dec. 15. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem tettem fel semmilyen kérdést. Csak láttam ezt a videót.

Ha egy egész doboz xanaxot vesz be akkor sem hal meg?

2019. dec. 15. 01:30
 6/6 anonim ***** válasza:
Nagy eséllyel nem. De otthon ne próbáld ki.
2019. dec. 15. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!