Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Alacsony pulzusra rá edzeni,...

Karoly183 kérdése:

Alacsony pulzusra rá edzeni, csökkeni fog a pulzus szám?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Alapbol alacsony a pulzusom alvas közben (38) emiatt volt mindenféle vizsgalatom de szerencsére nekem ez a nornalis, Nem igazán sportoltam én soha, viszont most elszeretnek kezdeni ez éven eljárni edzeni és rendesen “ki gyúrni” magamat.

Viszont ha erre a pulzusszamra elkezdek keményen edzeni akkor ez meg csökkeni fog ?


2020. jan. 1. 21:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha csak hobbi szinten sportolsz és nem keményen, akkor nem alakul ki sportszív, ami akár életveszélyes is lehet.
2020. jan. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A sok sportolónak sportszíve van megis sokáig élnek , és ritka közöttük a szív vagy érrendszeri okozta halál. Vagy nem ?
2020. jan. 1. 21:54
 3/7 anonim ***** válasza:
38? Én úgy tudtam, hogy 40 alatt halálos. Ezt inkább orvossal kéne megbeszélni, nem a Gyakorin lévő tinikkel meg unatkozó háziasszonyokkal.
2020. jan. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Orvosnál voltam de le is irtam,

Volt vérvétel, ekg, terheleses ekg, ultrahang, röntgen.

Minden rendben van a szívemmel.

2020. jan. 1. 22:36
 5/7 anonim ***** válasza:
Terhelésnél mindig növekszik a pulzus szám .
2020. jan. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem fog 38 alá csökkenni.
2020. jan. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem. Mármint sokan nem érnek meg magas életkort az élsportolók közül,a sportszív korán komoly problémákat tud okozni. Az élsport, a rendszeres,hobbi szintű sporttól eltérően nem egészséges!
2020. jan. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!