Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » LifeTilt collagén kapszula...

LifeTilt collagén kapszula szedése?

Figyelt kérdés
aki szedett már ilyet hogy alkalmazta? kúra szerűen, vagy például félévente egyszer? hogy éri meg jobban?

2020. jan. 4. 21:42
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Sehogy
2020. febr. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Van egy ember aki mindig felbukkan a Lifetiltes kérdéseknél és mindig azt írja, hogy mekkora kamu stbstb. Próbáltad már barátom? Nem? Akkor meg?


Úgy szedd ahogy leírásban szerepel. És igen kúra szerűen, igazából ez csak kollagén, az emberi szervezetben is megtalálható.

2020. febr. 16. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Igen,sőt!Nagyon is tudom mirol beszelek.A kollagen semmit se er,a programok nyilvan jok.
2020. febr. 17. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Én terhesség előtt alatt és szülés óta is folyamatosan szedtem/szedem. Először a térdemre kezdtem el- valami régi sérülés miatt egyszer csak bedagadt, nagyon fájt. Jártam vele kezelésekre, rövidebb ideig jó volt, ajánlották a kollagént. Elkezdtem szedni, kb egy hónap után nem fájt a térdem, és azóta sem. Terhesség alatt a bőrömön a repedések “fehérek” maradtak, pedig elég nagy hasam volt. Nekem igenis bevált. :)
2020. máj. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!