Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért nincs egy magyar sem...

Boroka1112 kérdése:

Miért nincs egy magyar sem animés chat-eken?

Figyelt kérdés
Mármint most konkrétan a drrr.com-ra gondolok. Szerintem egy nagyon jó oldal és tök jó lehetőség az random beszélgetésekhez de egy magyarral sem találkoztam még.

2020. jan. 5. 16:11
 1/6 anonim válasza:
100%
Én még nem is hallottam róla eddig, szóval köszi!:D
2020. jan. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
De amúgy mit lehet random beszélgetni?
2020. jan. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én se hallottam még róla. Most megnéztem. De nem hogy magyart, de még egy normális chat-et se kaptam. :/
2020. jan. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát, én is csak nem régiben fedeztem fel az oldalt, de nagyon megtetszett. Ezért zavar hogy nincs senki. Amúgy meg amit én láttam van jó pár chat szoba ott, csak a legtöbb az vagy kínai vagy angol.
2020. jan. 5. 16:38
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Pár éve elég aktív volt magyarok szempontjából is, elég sokat chateltem ott régen, jó kis társaságok összejöttek benne :) Aztán abbamaradt részemről, mikor pedig már visszanéztem, hogy mi a helyzet, akkor egyrészt megváltozott az oldal is (régen rendesen úgy kellett belépni, mint a Durarara!!-ban, nem úgy, mint most, hogy előbb a felhasználónév, hanem ott a jelszót kellett beírni - baccano), másrészt eltűntek a magyarok is. Gondolom a sokféle különböző chatoldal, meg a Discord hódítása is közrejátszott ebben.
2020. jan. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi. Azért sajnálom, remélem hozzád hasonlóan majd a többiek is visszatérnek, és akkor megint lehet beszélgetni mindenkivel.
2020. jan. 5. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!