Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Köldöksérv műtét után kb...

Köldöksérv műtét után kb mennyit kell kórházban tölteni?

Figyelt kérdés
Nagyon ideges vagyok, rettegek a kórháztól. Ma beszéltük meg az időpontot mondta hogy egyik nap bemegyek másnap műtenek. De idegességemben elfelejtettem megkerdezni hogy mennyi időt kell bent lenni utána. Általános műtét lesz.
2020. jan. 9. 23:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Köldöksérvvel még nem műtöttek, de epeműtét után másnap délelőtt jöhettem haza.
2020. jan. 10. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pár nap. Erősen függ attól, hogy van-e szövődmény, milyen a beteg általános állapota. Pl. ha egy 85 éves szívbeteg, cukorbeteg páciens a műtét után sebfertőzést kap, akkor 3 hét.
2020. jan. 10. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
22 vagyok, semmi betegségem nincs "csak" túlsúly.
2020. jan. 10. 09:55
 4/5 anonim ***** válasza:
Engem egynapos sebészeten műtenek, bemegyek reggel, másnap hajnalban v. aznap este még eljöhetek. (Köldöksérv szintén)
2020. jan. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Update: reggel 7-re hívtak be és másnap hajnali 5kor már keltettek hogy pápá


Kitartást, szar lesz az első 2 nap. Legyen veletek valaki, aki segít, mert hajolgatni nem tudsz, én pl a 4. napon még ablakot sem tudok kinyitni de már egyenesen járok. Gyorsan gyógyul, csak először fáj


Dulcolax csepp sokat segít, szerezzétek be

2020. jan. 31. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!