Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Depresszió, avagy honnan...

Depresszió, avagy honnan kezdődik?

Figyelt kérdés

Szeretnem ha mesélnetek erről egy kicsit.

Azt tudom hogy a sokk stressz hatására depressziós lesz az ember de honnan vesszük eszre h mar azok vagyunk...

Nekem pl. állandóan reszket a kezem , nem tudom kipihenni magam rendesen, és nem tudok koncentrálni se annyira mint régebben , sokat jár az agyam abszurd dolgokon.

Ez mar depresszió ?


2010. júl. 21. 16:26
 1/3 A kérdező kommentje:

Vagy lehet hogy ez csak a felnőtté válás miatt van.

21/F

2010. júl. 21. 16:28
 2/3 anonim ***** válasza:

Még nem.

Hosszú ideig tartó rosszkedv (hetek, hónapok), érdektelenség, alvászavar (általában sokat alszanak menekülésképp), munka, család, kapcsolatok elhanyagolása, evészavar.

Hangulatingadozás mániás depresszióra jellemző.

A reszketés és a koncentrálás hiánya a kialvatlanság miatt is lehet. Te még csak ideges vagy, nem depressziós.

2010. júl. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hat nem tudom azért én sem mosolyogtam el őszintén magam mar egy nagyon hosszú ideje.Koszi a válasz.
2010. júl. 21. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!