Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehetséges szociopatává válni...

Lehetséges szociopatává válni igy?

Figyelt kérdés
Ha az embert sok trauma éri és már nem akar érezni semmit ezért úgy dönt hogy mivel nincs mit veszteni-e ezért szeretne szociopata lenni, lehetséges?

2020. jan. 12. 23:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Viselkedhet úgy mint egy szociopata,de attól még nem lesz az. Az érzéseket nem lehet akarattal befolyásolni ilyen módon,nem is beszélve a fizikális (agyi) különbségekről.
2020. jan. 12. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
Nem. Ez nem úgy működik, h eldöntöd. Nézd meg a Joker című filmet, abban ez a folyamat kiválóan be van mutatva.
2020. jan. 12. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
1/2- Szerintem te a pszichopatákról beszélsz amikor az agyi különbséget irtad le, mert egy szociopatának ugyan olyan az agya mint egy normális emberé, ellentétben a pszichopatákkal.
2020. jan. 13. 02:01
 4/5 A kérdező kommentje:
2/3- Az egész életemben úgy érezzem hogy van ilyen hajlamom erre illetve gyanitom hogyha nem is vagyok szociopata akkor valami más problémám lehet ami miatt nem nagyon tudok eggyüttérezni másokkal.
2020. jan. 13. 02:03
 5/5 anonim ***** válasza:
A szociopatáknak sem ugyanolyan az agyuk mint a pszichopatáknak, ha utánaolvasol ahogy én tettem megtalàlod. Azt írják sok helyen,, a szociopatákat az őket ért traumák, körülmények teszik őket azokká. " Na most én nem értek a témához de laikusként azt tudnám hozzáfűzni a témához, hogy ha te szociopata szeretnél lenni és ennek érdekében úgymond,, traumákat szenvedsz el" hogy ezt elêrd, azok pont emiatt nem lesznek traumák, mert nem veled történnek hanem te csinálod őket. Röviden (bocs ha hülyeséget írok, nem vagyok jàrtas a témában) ha egy gyerek mondjuk azért lett szociopata mert kiskorában a szeme láttára ölték meg a szüleit, az azért trauma mert nyilván ő nem akarta higy ez megtörténjen. De ha te ennek példájára ugyanígy legyilkoltatod a szüleidet, az neked nem lesz trauma mivel te akartad hogy így legyen. A szociopátia nem egy kifejleszthető jellemvonás.
2020. jan. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!