Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Normális hogy ennyire melegem...

Normális hogy ennyire melegem van?

Figyelt kérdés
Éjjelente alig tudok aludni annyira melegem van,ha kitakarózok fázok,ha betakarom magam izzadok,de annyira hogy szó szerint csurom vizes lett az ágynemüm és a pizamám is.Ez normális?
2020. jan. 17. 11:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Takarózz be egy vékonyabb takaróval, vagy egy lepedővel.
2020. jan. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
ez egy vékony nyári takaró,és az ágynemü is pamut,nem műszálas hogy emiatt izzadjak
2020. jan. 17. 11:36
 3/14 anonim ***** válasza:

Elöször is hány fok van a szobában? A legtöbb helyen ugyanis túlfütött a lakás, éjjelre böven elég 16-18 fok.

Emellett ha túl késön eszel, akkor is nagyobb a hötermelésed.

De ha ez újabb dolog, akkor keresd meg a háziorvost és csináltass vérképet, mert lehet egészségügyi oka is.

2020. jan. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Mindig vagy csak most? Ha csak most, akkor lázas vagy. Ha meg mindig, akkor orvos.
2020. jan. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
eddig is melegem volt ahhoz hozzászoktam(férjem rettenet fagyos) de ez az izzadás pár apja van csak.beteg nem vagyok,sőt mostanában jobb is a közérzetem mint máskor.évente nézetek vérképet ami mindig normális.38 vagyok egyébként.
2020. jan. 17. 12:07
 6/14 anonim ***** válasza:
Egyrészt lehet korai klímax tünete is, másrészt esetleg pajzsmirigy-probléma, direkt erre nézeds meg magad.
2020. jan. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
Kövéreknek szokott melege lenni, a zsír miatt. Hájas vagy?
2020. jan. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
pajzsmirigyem rendben van.kövér nem vagyok,sulyom régota ugyanannyi,bár vékony se vagyok,ha emiatt lenne akkor nem pár napja jött volna ki ez a probléma ugy gondolom
2020. jan. 17. 14:52
 9/14 anonim ***** válasza:
Szóval hány fok van ?
2020. jan. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Gyerekek miatt 23,de mikor egyedül vagyok és kicit megnyitom az ablakot akkor is ugyanez van,meg akkor is ha férjem miatt melegebb is van
2020. jan. 18. 01:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!