Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek Schobert...

Mi a véleményetek Schobert Norbi kijelentéséről?

Figyelt kérdés

2020. jan. 21. 16:28
 1/9 anonim ***** válasza:
70%
2020. jan. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
Tökmindegy mit mond, csak róla beszéljenek. Ma már ez a 10. Norbis kérdés az oldalon, addig is forog a neve. A marketinget vágja a fickó.
2020. jan. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
63%
unalmas
2020. jan. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
15%
Igaza van.Egy nő.
2020. jan. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
59%
Ki akart találni valamit hogy hogyan reklámozza a termékeit csak rosszul sült ez a kijelentése vagy reklámja. Én szerintem nem attól lesz vége egy kapcsolatnak ha vége lesz mert az egyik vagy a másik kövér hanem attól hogy két ember megunja egymást előbb utóbb és mondjuk egy gyerek után vagy több gyerek után egy férfi már nem kap annyi figyelmet a párjától feleségétől mint amikor nem volt gyerek mert a nő ha már van gyerek több figyelmet fordít rá és az anyaságra és a férfiak pedig vágynak a figyelemre meg a törődésre és ezért végződik általában válással vagy szakítással és nem a súly miatt.
2020. jan. 21. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
19%

Véleményem szerint ez csak vihar a biliben.

Igen, azzal egyetértek, hogy kicsit szerencsétlenül fogalmazta meg a mondandóját (és ezzel rámutatott a jellemének gyengébb pontjára, - de mindegy), - de a többség még mindig csak ezen a pár mondatos eszmefuttatáson lovagol ahelyett, hogy felfogná, valójában mit akart Norbi ezzel a videóval közölni.

Évtizedek óta elég szép tendenciával segít az embereken. Rengeteg hamis tézist sikerült megcáfolnia a táplálkozástudományban, - akik betartják a javaslatait, egészséges testsúlyt, vérképet, sokkal jobb kondíciót érnek el, - FÜGGETLENÜL attól, hogy vásárolnak-e a termékeiből, vagy nem. Még nem ismertem Norbi munkásságát és “diétás hitvallásait”, amikor elkezdtem olyan módon étkezni, amit ő is hangsúlyoz. Hogy hogy jutottam ehhez az étrendhez, és miért volt sikeres a fogyásom?

Úgy, hogy hála Istennek a plebsznek szánt kalóriaszámolgatós, zsírüldözős bullshitek helyett ráakadtam egy híres énekesnő étrendjére. Teljesen megdöbbentem, amikor megláttam, mivel tartja fitten magát, és hogy ez mennyivel másabb, mint amiket itthon az elhízott, diabéteszes dietetikusok között divatos hangoztatni.

Szóval: megtaláltam ezt a “rejtélyes” étrendet, - egyébként többet is, nagyon hasonlókat, amik több néven is futottak, de az elvek nagyon hasonlók voltak: MINIMÁLIS szénhidrát, alacsony glikémiás indexű élelmiszerek, a zsírokkal pedig semmi baj nincs.

Így fogytam le kevesebb, mint egy év alatt 17 kilót, - és megörültem, amikor megtudtam, hogy van az országban még egy magyar ember, aki ezeket az elveket vallja, és tud a “cukorpropaganda” hazugságairól.

Igen... az igazságot mindig hajlamosak eldugni a szerencsétlen, megvesztegethető civilek elől.

Norbit már ezért is kegyetlen dolog álszentnek nevezni. Hiszen ő is végigjárta ugyanazt a kálváriát, mint bármely már lefogyott túlsúlyos ember, - amióta szakmában és piacon van, azon van, hogy áldozatos segítséget nyújtson mindenkinek, akit érint ez a probléma.

Tulajdonképpen ő a mi magyar Atkinsünk. Ez az ember egy zseni, sok talentummal megáldott ember, - de mint tudjuk, közöttük élnek a legtöbben, akik nem teljesen százasok. Amit megfogalmazott... - igen, sokak számára nem sült el jól. De nem ez a lényeg.

Többször is elmondta, hogy NEM a frissen szült anyákra gondolt, hanem amit Dér Heni is megfogalmazott: AZOKRA a nőkre van kiakadva, akik már 5-10 éve elhízásbetegségben tengetik az életüket, kizárólag cukorral, tömény szénhidráttal és némi cigarettával tudnak vigasztalódni, - közben pedig azon rinyálnak, hogy nem fogynak semmit, holott, ha a szemétbe hajítanák a sok hízlaló baromságot, és elkezdenének egészségesen, kiegyensúlyozottan étkezni és mozogni, - legalább a felére csökkenne a problémájuk, de még ez is büdös nekik. Siránkoznak, de egyre igénytelenebbé válnak, és ha valaki szembesíti őket a keserű igazsággal, egy nem kellemes diagnózissal, - akkor is csak kötekedni tudnak, és változatlanul betömik a 3 szelet süteményt minden étkezés után.

Válasszuk végre külön a jellemét, a sajátos stílusát, és azt, hogy valójában mit akart ezzel mondani!

Nagyon sok ember él ezen a világon, akinek nem tökéletes az értékrendje, holmi külsőségek fontosabbak neki, mint a belső értékek, de ez nem egyenlő azzal, hogy szakmailag sincs igaza. Tudósok, ünnepelt egyetemi professzorok rendelkeznek... felszínes és negatív jellemmel.

De hozzá kell tennem, hogy Norbi is jót akar a maga módján: nem mondta volna ezt el, ha nem viselné szívén rengeteg elhízott ember és a diabéteszesek sorsát. Ha néha kicsit hernyósnak is tűnik: nem ártana meglátni a szürreális példái mögött a jó szándékot.

2020. jan. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
60%

Az, hogy már a csapból is ez folyik


[link]

2020. jan. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
43%
Unalmas. Megannyi felháborító dolog van, mégis hirtelen ez lett a 'legfontosabb' téma, ami azért sokat elárul az emberekről... Kit érdekel, hogy mit mondott? Ez az ő véleménye és pont. Mit kell ezen annyit szörnyülkodni? Tudnék 1000 más okot amin lehet és kellene is...
2020. jan. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ariana Grande kijelenti egy liftben, hogy bárcsak megdöglenének a rajongói. Erre a polgárok: “Mindenkinek lehet rossz napja! Ettől függetlenül hihetetlen cuki, mély érzésű és aranyos, továbbra is imádom.”

Schobert Norbi felhoz egy szürreális példát elrettentés céljából azért, hogy NE haljon meg ennyi ember cukorbetegség és elhízás miatt.

Erre a nép: “Hímsoviniszta, rosszindulatú nárcisztikus törpe!”


Szerintem vannak gondok.

2020. jan. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!