Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Véres köhögésem volt mit tegyek?

Véres köhögésem volt mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Beteg vagyok náthás...napok óta és tegnap már szárazan elkezdtem köhögni...és fáj is ahogy köhögök száraz a torkom és köhögésnél fáj torkom alatt és volt kis pici vér nyálban de ahogy erőltetett köhögés hánytam picit és ott világos piros vércsík volt reggel most azóta nem most ilyen fehéreset köhögök fel néha de onkább száraz köhögésem van ...megyek háziorvoshoz de nagyon félek pánikbeteg vagyok és félek mi lesz :/ ....


2020. jan. 24. 07:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Tüdőrákra gyanakszol?
2020. jan. 24. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen nagyon félek :/
2020. jan. 24. 07:55
 3/3 anonim ***** válasza:

A vér a sok köhögéstöl van, és a hányás is felsérti a garatot.

Ha nincsen lázad akkor még tüdö problemád sincsen. Egyszerüen ilyen mikor valaki jobban megfázik.


Ha a doki normális akkor ad köptetöt amit napközben szedned kell. Pihenj és igyál iszonyat sokat. A sok folyadéktól nem lesz annyira száraz a köhögésed.

2020. jan. 24. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!