Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért köhögök sokat?

Miért köhögök sokat?

Figyelt kérdés

Szóval előző héten lebetegedtem.Orvos ki írt egészhétre ugye ezelőtti héten.Azt mondta ez a vírus...De viszont csak köhögtem.De azóta köhögök.Van amikor hurutosan köhögök de van amikor viszket a torkom mint pl most.Meddig fog ez tartani még?Sajnos itthon nem találok köhögés elleni gyógyszert.(holnap veszek).A méz jó köhögés enyhítésére?

negatívak hagyjanak

köszönöm előre is


2020. jan. 29. 20:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Korona vírus. Soros hibája! 😃
2020. jan. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én a Prospan szirupot javaslom, a gyerekeimnek is mindig bevált köhögéskor. Mézes ez is, meg borostyánlevél kivonat van benne.
2020. jan. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mert ez a betegség sajnos ilyen. Én két hete köhögök,már nagyon belefáradtam...

Nem is igazán segít semmi, de köptetőt érdemes szedni, mert úgyis ki kell jönnie a cuccnak. Fluimucilt ajánlom, nekem legalábbis az a legjobb. Mebucain arra jó, hogy legalább kb. fél órát ne fájjon annyira. Illetve méz, de még inkább mézes kamillás tea. Igyál sokat, mert ha kiszárad a torkod,még jobban fog fájni.

Amúgy ki kell bekkelni, csodák nincsenek. Meg az éjszakai fulladozás borzasztó, ha véletlenül sikerül aludni 1-2 órát, akkor köhögőrohammal ébredek.

2020. jan. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Naa persze márcsak a koronavírus hiányzik..:D

Egyébként második kommentelő,köszönöm szépen

2020. jan. 29. 20:57
 5/8 A kérdező kommentje:
harmadik kommentelő:igaz sajnos nagyon rossz érzés.meg mikor rámjön a szarazkohoges és épp nincs nálam üdítő..egyébként köszönöm szépen
2020. jan. 29. 20:58
 6/8 anonim ***** válasza:
Neocitran tabletta + ACC 600 tuti kombó. De segít a mez is, en száraz köhögésnél sok mézet elnyalogattam magában, majdnem 3 hétig tartott, akkor még nem jutottam hozzá a fentebb említett 2 gyógyszerhez.
2020. jan. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A többiek mar irtak a gyógyszereket ezen kívül én ilyenkor iszom a teát napi 1-1,5 liter meleg tea, rakhatsz bele mezet is. De akár a gyömbéres vagy hagyma tea is nagyon jó.
2020. jan. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Rendben nagyon szépen köszönöm nektek😊
2020. jan. 29. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!