Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vérvételen voltam és csúnya...

Vérvételen voltam és csúnya véraláfutás lett a karomon ahol vették a vért, hogyan tüntethetném el?

Figyelt kérdés

Szombaton buliba megyek, a vért hétfőn vették.

Mi a leghatásosabb módszer? Elég csúnyán néz ki!

Íme a kép:

[link]


2010. júl. 22. 18:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Azanyádat! Azt hittem, valami kicsi folt. Ilyet még sose láttam, inkább menj el az orvosodhoz, mert házilag amúgy sem lehet eltünmtetni, de ez már kóros.
2010. júl. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Ez teljesen normális. a szövetek közé több vér került, mint általában, de nem kell aggódnod. Eltüntetni pedig csak az idő tudja, mert ugye hosszú ujjú felsőhöz meleg van, az alapozó pedig lefolyik ilyen melegben...
2010. júl. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az időn kívül azért a feketenadálytő-krém gyorsítja az eltűnését. No azzal sem holnap reggelre tűnik el, de azért segít.
2010. júl. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Legközelebb a vattabucit minimum 5 percig SZORÍTSD (nem elég ott tartani!) oda...

Amúgy nem kell ezzel orvoshoz menni, kb. 1 hét és elmúlik. Nem lehet gyorsítani az elmúlását semmiféle kencével.

2010. júl. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem fog smemitől előbb eltűnni. De az utolsónak igaza van. Azért ilyen a kezed, mert nem szorítottad rrá elég ideig vagy elég erősen a vattát. Máskor figyelj rá:)
2010. júl. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Igazából oda szorítottam, de a nővér azt mondta ne hajlítsam be a könyököm, hanem nyújtsam ki. Furcsálltam mert eddig mindig be kellett hajlítani és ahogy jött ki a többi ember mind behajlított kézzel ment!

Lehet most jót röhög a nővérke....

2010. júl. 22. 21:20
 7/7 A kérdező kommentje:
Ja és mikor kijöttem meg utánavaló nap csak egy apró kék folt volt, és szerda reggelre lett ekkora....
2010. júl. 22. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!