Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fájdalmas az elvérzés? Pontosa...

Fájdalmas az elvérzés? Pontosan mit érez az illető aki elvérzik?

Figyelt kérdés

2020. jan. 30. 14:46
 1/10 anonim ***** válasza:
73%

Hú, nem tudom milyen lehet, de az egyik fóbiám. :D

Én olyan hidegnek és "elgyengülősnek" képzelem el.

2020. jan. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
Én is inkább az elgyengülőst és rosszullétet képzelném nem a konkrét fájdalmat.
2020. jan. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
64%
Bekómálsz és vége.
2020. jan. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
72%
Hát ez a sebtől is függ. :D
2020. jan. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem aki már elvérzett, nem tud beszámolni a tapasztalatairól. Az biztos, hogy állati szomjas lesz, gyenge, szédülős, fázós, hulla sápadt, és verejtékezik a bőre.
2020. jan. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Lehet kicsit hülyeségnek hangzik, de nekem verplazma adaskor volt egy ilyen elmenyem.

Nem bírtam jól, es uge sok vert "levesznek, atporgetik es visszanyomjak" és mikor levettek, szomjas lettem durván, mivel folyadekveszteseg, es a hallasom tompult csilagokat lattam aztan sotetult a latasom is es ajulas kozelbe kerultem, kis szedules. Aztan jot vissza belem a ver es kotottek be infuziot, tettek ram "jegakkukat" es fel ora mulva jol lettem. De sztem ilyen erzes. Fajdalommal nem jart. Eszmeleted veszted sztem.

2020. jan. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tervezek elvérezni, de már vérvételkor is elájulok; olyankor gyengülök, egyre több erő kell csupán a légzéshez is, zsibbad a karom, aztán tompa fejfájás, tompult hallás, látás, csillagok, hideg bőr és izzadás, zúgás, feketeség. Szóval el vagy zárva a külvilágtól, gyenge vagy, hasogat a fejed és aztán ájulás.
2020. jan. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Maga az elvérzés nem hiszem, hogy fájdalmas legyen, de előtte kapni kell egy akkora sebet, amin át elvérzik, azt meg nem hiszem, hogy fájdalom nélkül legyen.
2020. jan. 31. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Attol függ sertés vagy e
2021. jan. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ne így legyél öngyi, ha depis vagy.
2021. jan. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!