Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Műtét utáni erős fájdalomcsill...

Műtét utáni erős fájdalomcsillapítótól mesélhet horror sztorit valaki? Vagy lehet valóságalapja?

Figyelt kérdés

A történetet nem írom le mert személyes és hajmeresztő. Valaki mondta, akinél bennt voltam a kórházba. És, hogy a rendőrséget is hívjam, mert ő nrm tudja.

En elmentem a rendorsegre, de ott azt mondták, hogy a sok fájdalomcsillapító okozhatja ezt, illetve nem ér a szava semmit, mert nem tiszta a tudata, jogilag.

Az orvos is azt mondta, hogy csak a fájdalomcsillapítóktól lehet.

Ki volt magából fordulva rendesen, soha nem láttam ilyennek.

Szerintetek halucinálhat horrorisztikus dolgokat?


2020. jan. 30. 20:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze.
2020. jan. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet ilyen mellékhatása igen! Főleg morfin származéknak, erősebb ópium származékoknak. (Helyesen leírni a nevét nem tudom sajnos) amikor engem műtöttek,utána olyan erős fájdalomcsillapítót adtak,szó szerint lebegtem, az ággyal együtt, vagyis ezt éreztem! Ez azt hiszem, 2.db.tramadol volt. De nem mindenkire hát egyformán! Van, aki még sem érzi, míg másokat kívül üt teljesen. Egyéni érzékenység.
2020. jan. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az altatás utóhatása is lehet. Én mikor felébredtem utána 1 órán keresztül baromságokat beszéltem, szószerint mindenkinek, akivel találkoztam: anyukám, nővér, orvosok, mindenkinek dumáltam. Foltokra emlékszem, utólag mesélték. Mondjuk én nem horrorisztikus hallucinációt tapasztaltam, de szerintem ez hajlamfüggő.
2020. febr. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hú komolyan ígyvan?
2021. febr. 20. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!