Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha a 14. kerületben vettem...

Ha a 14. kerületben vettem egy romlott szalámit, amit vissza vittem és azt mondták annak ilyennek (nyálkás és büdös) kell lennie, azt hova vihetném be?

Figyelt kérdés
nem csak arról a 900 ft-ról van szó (amiért 2 órát dolgozom), hanem magáról arról, hogy elhajtottak azzal, hogy "ilyennek kell lennie"
2010. júl. 22. 22:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Fogyasztóvédelem és panaszkönyv.
2010. júl. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem meg a férjem mondta,aki hús és hentesárú eladó,hogy nem hoz nekem a kánikulában semmit a boltból.Bármilyen húsos termék 20 perc alatt megromlik a szatyorban,pláne,ha kocsiban van!

Naponta többen visszamennek hozzájuk ilyen panasszal.Vágnak neki abból amiből leszeletelték,és a boltinak valóban semmi baja.Mindig az a gond,hogy hűtés nélkül volt a szatyorban.

Ez csak egy gondolat....

2010. júl. 23. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

szia! mivel bkv val járok ezért a kocsiban nem romolhatott meg, és mivel este 11 kor mentem haza akkor már kellemes 23 fok volt és még az eső is esett, nem hiszem, hogy ebben az időben romlott volna meg.

azért köszi az ötletet. abban igazad van, hogy 20 perc alatt meg tud romlani ebben az időben, de ez nem csak a vevő álltal elvitt termékre igaz, hanem a boltban átvett áru ami kint áll a napon, amíg át nem veszik és el nem pakolják... (ez is csak egy gondolat)

2010. júl. 23. 09:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!