Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért van hogy az emberek...

Miért van hogy az emberek elbagatelizálják a korronavírust veszélyét, és ha itt lesz akkor meg majd csak pislognak?

Figyelt kérdés
Hírekben mutatják hogy terjed
2020. febr. 4. 04:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
Meg a hírekben mutatják a migránsokat is. Nem unják meg.
2020. febr. 4. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
77%

Már van ellenszere,már egy ember ki is gyógyult a forralt mézes whisky által.


Link: [link]

2020. febr. 4. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%
Tényleg van már ellenszere. Túldramatizálja mindenki. 1 hónap se kellett hozzá hogy feltalálják. De most már nagyon uncsi ez a téma.
2020. febr. 4. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%
Miért bagatelizálják el a hagyományos influenza vírus veszélyét? Amikor évente több százezren halnak meg miatta? A koronavírus miatt meg miért pánikoltatják az embereket? Ha el is érné magyarországot, az se lenne olyan tragikus, mint ahogy azt beállítják.
2020. febr. 4. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mert az ujabb virus sokkal veszelyesebb ennel. Nem tudom azt hallottad-e, hogy ujabb jarvany tort ki Kinaban
2020. febr. 4. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Amióta élek, legalább 4-5 ilyen járvány volt már. Aztán pár hét, vagy max fél év alatt, ahogy jöttek, el is tűntek. Ugyanígy ez lesz a koronavírus sorsa is.
2020. febr. 4. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
56%
Szerintem sokkal viccesebb és egyben szomorúbb, hogy amíg az emberek mindenféle pánikkeltéstől rettegnek addig szarnak bele a saját életükbe, zabálnak, nem mozognak, cukorbetegek, elhízottak lesznek, dohányoznak aztán évente csak Mo-n 10 ezrével hullanak el olyan betegségekben ami amúgy elkerülhető lenne.
2020. febr. 4. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Osztom a 6os, 7es válaszait!


Vannak sokkal nagyobb problémák is egy hétköznapi magyar életében, mint a koronavírus, pl. elhízás miatt miért nem aggódik senki? Hidd el, ha elkezdene a média az egészségtelen életmód ellen kampányolni, összeszednék, hogy aznap hányan haltak meg a túlsúly, dohányzás, alkohol miatt, vagy hogy milyen kellemes betegségeket lehet összeszedni pár évtizeddel később, akkor lehet elgondolkodnának az emberek, nem pedig a koronavíruson aggódnának, miközben eszik a Dupla Sajtos McRoyalt, vagy kinyalják a tányért a nutellás palacsinta után.


Szóval ez az újabb járvány, hírekben mutatják... Oké, tessék kevesebb híreket nézni, meg világhelyzetét, egyéb összeesküvés elmélet generáló oldalakat olvasni.


Hírek helyett olvasd el inkább ezt a két írást:

[link]

[link]


És hallgasd meg ezt a fél órás beszélgetést:

[link]


Nahát, nem azt mondja egyik sem, hogy mindmeghalunk, meg FÉLJEN MINDENKI, és fusson ki merre lát.

2020. febr. 4. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Volt már nekem annyiféle betegségem az életben, amibe bele is halhattam volna, hogy ezek után a koronavírust nagy ívben lesz@rom. Képzeld, tegnap is kínai éteremből hoztam kaját, döbbenetes felelőtlenség, nemde???

Amúgy a hócipőm tele van már ezzel a témával, nem igaz, hogy a neten bárhová kattintok, ebbe ütközöm bele, miközben pl. szívrohamban, rákban sokkal többen halnak meg.

Na jó, elég is volt már ebből, gép kikapcs, keresek valami más értelmes tevékenységet, mielőtt megint felhúznám magam az emberi hülyeségen.

2020. febr. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ez nem lenne olyan nagy baj. Én most is pislogok rendszeresen.
2020. febr. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!