Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől lehet? Pls.

Mitől lehet? Pls.

Figyelt kérdés
Most voltam fürdeni és fürdés közben észre vettem, hogy van egy kb 4cm-es hosszú és kB egy cm széles piros csík a combomon oldalt. Nem viszket nem fáj nem tudom mitől lehet. Google azt adta ki, hogy vermergezes szóval... Ja. Elkezdtem fogyókúrázni amúgy lehet, hogy egy stria jött ki? De egy nap alatt, hogy? Meg nagyon piros ahhoz.
2020. febr. 6. 21:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Mutasd meg szakértőnek. Nem is értem szerinted itt a gyakorin mennyi orvos van? Ráadásul az ilyen ön diagnosztizáló weboldalak szr*t sem érnek.
2020. febr. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha fogyókúrázol lehet stria, a forró víztől jobban látszik.
2020. febr. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Vagy rakjál be róla akkor legalább fotót, abból már talán tud valaki valamit mondani
2020. febr. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen azóta már kifakult... Nem tudom, hogy kell képet berakni akartam pedig de nem sikerült.
2020. febr. 6. 21:42
 5/6 A kérdező kommentje:
Kedves első válaszoló! Nem orvosi válaszokra számítottam, hanem olyanok véleményére akiknek volt hasonló.
2020. febr. 6. 21:44
 6/6 anonim ***** válasza:
Feltöltöd pld. kepkuldes.com-ra és linkeled.
2020. febr. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!