Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Irritábilis bélszindrómám...

Irritábilis bélszindrómám van? Sokszor érzem úgy "trónolás" után hogy még kéne, ha nem megyek el nem fáj a hasam (lent)

Figyelt kérdés

de a székletem sem olyan full egészséges kemény ,hanem olyan alakot megőrző szolidXD


kissé fáradtabbnak érzem magam, de tutira nem baktérium vagy fertőzés mert már 4 hónapja ugyanez megy ,


hasi görcseim nincsenek(azt mondják ha nincsenek akkor nem lehet IBS-em ,de valami nagyon hasonló bajom van akkoris szerintem)


ha nem gondolok rá nem zavar de mikor előjön hogy nem vagyok teljesen egészséges akkor elkeresedek:S


2010. júl. 23. 12:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet akár IBS is /a fájdalom nem kötelező tünet/. De sok minden más is / diverticulum, emésztési zavar stb/. De lehet egyszerű pszichés probléma. A zavar menj orvoshoz /gasztroenterológus/
2010. júl. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hasonló gondokkal küzdök én is,már egy jó pár éve.Én orvoshoz is jártam vele.Hol jó, hol nagyon rossz.De idegi állapottól függ nagymértékben + táplálkozás.
2010. júl. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
:( éljünk boldogan:D
2010. júl. 23. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!