Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen gyakran huztok tiszta...

Milyen gyakran huztok tiszta agynemut? En 2-3havonta, amiertmeg is szoltak. Egyedul elek, csak en fekszem benne, nem szoktam koszos ruhaban, mosdatlanul belefekudni.

Figyelt kérdés
Aki lecseszett o azt mondta, legalabb 2 hetente kellene cserelni. Semmit nem kaptam el eddig, meg csak nem is budos az agynemu
2020. febr. 11. 21:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Havonta egyszer, de van hogy előbb lecserélem, mert úgy érzem ráfér már a mosás.
2020. febr. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

#1

A 2-3 havonta amúgy tényleg kicsit sok idő, de ha neked így jó, meg nem zavar, akkor ne foglalkozz mással.

2020. febr. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Télen 3-4 hetente, nyáron sűrűbben.
2020. febr. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Beleizzadsz, tele van a bőrdarabkàiddal—-> ergo tele van baktériummal kb 1,5-2 hét után
2020. febr. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Kéthetente biztos nem. Általában amikor már úgy érzem, hogy itt az ideje, kb. havonta. Nyilván nyáron pl. amikor izzadok jobban, akkor gyakrabban.

Én is egyedül élek, csak én fekszem az ágyban, utcai, de még itthoni ruhával sem megyek bele soha, csak és kizárólag fürdés után, pizsamában.

Egyébként nem vagyok izzadós, inkább fázós, szóval normál esetben ez sem probléma.


Most, hogy influenzás voltam, pár naponta cseréltem, és magasabb hőfokon is mostam ki. Szóval helyzetfüggő.

2020. febr. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Csak ajánlott 2-3 hetente mosni az ágyneműt, lepedőt, hogy eltávolítsuk belőle a port, az izzadtságot, bőrdarabokat, a haj és szőrszálakat.

Hiába nem fekszel bele koszos ruhával, a fent említett dolgok akarva akaratlanul is belekerülnek az ágyunkba.


Ha neked így megfelel, akkor ne foglalkozz mással. Én személy szerint szintén 2 hetente mosom, sokkal kényelmesebben, és pihentetőbben tudok aludni a friss, illatos ágyneműben.

2020. febr. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nálunk 2-3 hetente, pedig este zuhanyozunk. Aki reggel zuhanyozik az gyakorlatilag az egész nap koszát magával viszi az ágyba, ez esteben jobb hetente cserélni az ágynemüt de ez gusztus kérdése is.
2020. febr. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hideg időszakban havonta, nyáron hetente.
2020. febr. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hetente.
2020. febr. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hűha lehet kicsit mániás vagyok. Én 2-3 naponta szoktam.
2020. febr. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!