Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet még a bajom a tegnapiból?

Lehet még a bajom a tegnapiból?

Figyelt kérdés
Nos az a helyzet, hogy tegnap haverjaimmal ki mentünk iszogatni, sütögetni. És az elején jól berugtam, meg ittam 2 dl hennesyt és kb 1-1,5 dl házipálinkát! Közepesen berugtam mert, hogy én bírom a piát! Utána haverom tekert egy 0,5g-s jointot (indica) . Elszívtuk 3-man és az elején nevetgéltem. Fetrengtem minden, de aztán ittam még 3 cl házipáleszt, 5 perc múlva. Elkezdtem hányni olyan 7x hánytam. Alig tudtam haza menni! A 30 perces haza út, 2 órának tünt haverjaimtól pedig úgy lemaradtam, hogy ott hagytak.. Otthon mikor haza értem, be akartam rakni egy trip videót. De elaludtam rajta. Egyik haverom most azt mondta, hogy a thc+alkohol kombó együtt halálos is lehet. És akár még ma is annyira rosszúl lehetek, hogy kórházba is kerűlhetek akár meg is halhatok! Ez mennyire igaz, kevertem már a 2 dolgot bár kicsit kisebb mennyiségekben. És akkor 1 hányás volt és kész. Most meg még mindig zsibad a bal lábam, de mintha ki akarna belőle valami szakadni! Gondolom a vérnyonyás és pulzus elég magas még mindig! Pedig ma edzeni akarok, mert gyenge nem vagyok. De nem tudom, hogy nem e lenne bajom. Lehet inkább, nem edzeni kéne menni ma. Hanem az orvoshoz?

2020. febr. 22. 11:54
 1/5 A kérdező kommentje:
És a bal csuklom is elkezdett fájni. Mégpedig az ereim ahogy érzem, ez mit jelent?? Örűlnék ha gyorsan válaszolnátok, mert félek nem tudom mit tegyek!
2020. febr. 22. 12:31
 2/5 anonim ***** válasza:
43%

Nyugi van.. Ne parázz annyit 😃

Ez inkább másnaposság lehet.., de így utólag nem lehet már semmi bajod. Nyugodtan elmehetsz edzeni, vagy bármi. Egyél valami normális kaját, levest stb, és rendbe jössz..

2020. febr. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
36%

Az alkohol lehet halálos h megiszol egy liter pálinkát, és alkohol mérgezést kapsz, vagy kigyullad benned. A sima fűvel hiába kombinálod, mert megdobják, erősítik egymás hatását, de fizikailag nem lesz semmi bajod. Főleg nem így utólag másnap.

A szintetikus, bio, mű, herbál füvekkel kell vigyázni, meg azokkal amiket lefújkodnak ilyen vegyszerekkel, mert azokba télleg ki lehet purcanni. De a sima fű nem para ;)

2020. febr. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sajnos az a helyzet, hogy senki nem tudja. De már minden gyenge/erős füvet lefujkodnak! Már a fű is csak akkor nincs lefújva ha te magad termeszted! Hiába természetes, az ekit sokkal kevésbé ütik fel itt nálunk!
2020. febr. 22. 13:27
 5/5 anonim ***** válasza:

Nálunk (legalábbis 1 éve) pont fordítva volt. :D A Fű abszolút teljesen tiszta volt. Illetve az is volt, nem holmi sz*ros herbál meg társai. Az ekit viszont annál jobban fel ütötték, de sosem tudtuk hogy mivel. De voltak "kollégák", akik ezt cáfolták.


(Hál istennek, már semmi közöm a fűhöz és az ekihez meg a speedhez, ennek nagyon örülök. :D)


Figyelj!


Ha azt mondom neked, hogy én már toltam úgy, hogy először elszívtam egy magam egy füves cigit (szintén Indica, javarészt csak az volt mindig) utána megjött a kedvem egy kis piához is, legurítottam két sört, bevettem fél szem tabit, és felszívtam két csík speedet, akkor elhiszed?


Mert így volt. Az Sp után kb 1 órával (mikor már rohadt jó volt minden) be vettem még egy (egész) ekit, majd ittam még pici töményet, és folytattam tovább a lazulást fűvel és sima cigivel is. Ezt egy éjszaka leforgása alatt.


A legnagyobb "másnapossági, elvonási, lejöveteli" dolog nem a pia miatt volt, hanem inkább az sp és egy picit az eki miatt. Elég rossz az mikor ilyenkor tisztul ki az ember, amikor jön le a szerről. Én mondjuk sosem csináltam úgy, hogy elszívtam gyorsan (mint egy normál cigit) a fűt, majd utána pedig rögtön rá egy egész ekit meg sp-t gyorsan, hogy minél erősebb legyen és gyorsabban hasson, üssön. Ez hülyeség. Mindig csak ésszel, és fokozatosan, és akkor nem érhet meglepetés.


Hál istennek csak füveztem inkább mindig, ezek párszor voltak csak. Igazából, a fű hiányzik még néha most is, de alapvetően piával kivitelezhető a dolog. :D

2020. febr. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!