Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Megmossatok a kazeteket...

Megmossatok a kazeteket nagydolog utan? Kise kellemetlen helyzetbe kerultem ezert, mert miutan WC-n voltam nem nostam meg, es a mosdoban volt kollegam is, aki leszolt erte.

Figyelt kérdés
Papirral torlom ki, nem szokott olyan lenne tole a kezem, miert baj ez? Elotte mosoktam kezet 10 percel
2020. febr. 27. 15:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%
Megmosom, alap higiéniai ismeretek kb. bölcsődés korból.
2020. febr. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%

Annyira undorító belegondolni, hogy ilyen emberek között élünk....

IGEN, természetesen megmosom a kezem minden wc-használat után, legyen kis- vagy nagydolog. Ha bármiféle okból kifolyólag nem megoldható a kézmosás, akkor ott a kézfertőtlenítő.

Bloah...

2020. febr. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
72%
az még hagyán, de az egyik ismerősöm (férfi) ki sem törli mert idézem "nem vagyok én k**rva, hogy töröljem a p**nám"
2020. febr. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
nem mosom
2020. febr. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%

Én ezt nem tanultam meg gyerekként, a szüleim sem mostak kezet, akkoriban nem is értettem, miért van a nyilvános wc-k előterében kézmosó is. (Azóta már megtanultam és rendszeresen kezet mosok) Szóval én nem szólok be, ha nálad ez nem alap, de azon én is mindig elcsodálkozom, ha munkahelyen én épp kezet mosok, valaki meg csak úgy kisétál vagy épphogy 3 másodpercre víz alá teszi a kezét. Tökre furcsállom, hogy legalább ha más is látja, akkor miért nem mos kezet.

Nem is azért kell megmosni, mert olyan lesz a kezed, hanem mert ott mindenki összefogdos mindent, és lehet, hogy az előtted levőnek olyan lett a keze, majd megfogta a kilincset, te meg mindenfélét összeszedtél, mikor te is megfogtad.

2020. febr. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
69%
Piszkos disznók.
2020. febr. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon undorító. :(
2020. febr. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Alapvető a kézmosás minden wc-zés után.

Nem tudhatod, hogy maradt-e a kezeden bármi, akkor is, ha papírral kitörlöd magad.

Az előtte mostam kezet 10 perccel, nem jelent semmit, mert fontosabb az utána.

Plusz: ha úgy gondolod, semmi nem maradt a kezeden, az azért tény, hogy a szag, és persze más is, képes 10! réteg wc papíron is átütni.

Ha nem győztelek meg, egyszer szagold meg a kezed, miután kitörölted nagy dolog után az alfeled.


Az sem véletlen, hogy egyes népeknél - étkezésnél - a jobb kéz tisztátalannak számít, épp amiatt, mert a legtöbben a jobb kezünket használjuk törlésre. Ezt csak mint érdekességet mondom.


Kérlek, minden wc-zés után moss kezet (szappannal!), akkor is ha szerinted tiszta, mert igazából nem az! Ez alapvető higiéniai szempont.

2020. febr. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

8-ashiz annyi kiegeszitest es nem tudhatod masnak veletlen nem mnet e a kezere barmi is a papir mellett (sajna neha nekem is szokott akarhogy igyekszem) es az nem fogta e meg vele a kilincset, kilincseket, vecepapirtartot vagy nem froccsent e valami a vecekefere vagy ulokere azt nem fogtad e meg valami miatt...

Ugyhogy eleve nagyon fontos minden vecezes utan a MELEG VIZZEL szappanos kezmosas es amikor mesz kifele azt a kilincset ha nem muszaj mar ne figd meg kezzel.konyokkel nyisd

De basszus vecezes elott kezet mosol utana meg nem???fuj

2020. febr. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

igaz van, hogy egy barna csík ott marad a tenyered, vagy a köröm alá fut

azért azt meg kell mosni

2020. febr. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!