Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan nőhetnék még 5-10 centit?

Hogyan nőhetnék még 5-10 centit?

Figyelt kérdés

177 cm vagyok, ma mértem meg, szeptember óta nőttem 2 centit, ezen eléggé meglepődtem mert már 20 éves vagyok:D

Tudtok esetleg valami sportot ami rásegít a növésre?Vagy valami étrend?Jó lenne még legalább 5 centi mert az arányosabb testalkat, nők által is jobban kedvelt egy magasabb pasi.

Nem tudom mennyire számít, de anyukám 156 centi, az apám pedig 175 kb. tehát nem valami magasak.Nem tudom ez mennyire szól bele a dologba.

Kis koromban nagyon lassan nőttem, a tornasorban én voltam a legkisebb, ami nagyon zavart, csúfoltak ez miatt, mindig is szerettem volna magas lenni, hogy ne érezzem magam kicsinek, kevesebbnek mint mások.


2010. júl. 24. 14:17
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem vagy ígyse alacsony. Amúgy, ha megálltál a növésben, akkor már nem lehet mit tenni. Márpedig 20 évesen ált. már nem nő tovább az ember, max. kicsit.

Vannak műtétek, amikkel nagy szenvedések árán 5 centit lehet nőni, de nem éri meg.

Hormonális kezelést meg szerintem nem kaphatsz indokolatlanul, csak mert magasabb akarsz lenni. Szóval ne számíts sok fejlődésre az ügyben. Amúgy hangsúlyozom még egyszer, nem vagy alacsony.

2010. júl. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Műtéttel tudsz még nőni pár cm-t csak nagyon elgyengülnek tőle a csontjaid. Más módszer nincs. Ha lenne, akkor nem lenne az átlag testmagasság 165 cm.
2010. júl. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
sport, pl futás. Átmozgat, olvastam már olyat, hogy valaki lemondott a cigiről elkezdett sportolni és nőtt. Bár 5 centi az sok.. =|
2010. júl. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Harrr ***** válasza:
54%
Magassarkú? :) Hidd el, ha felveszed, nősz 5 centit, és mindenki másképp áll majd hozzád ha megjelensz valahol :DDDDDDDD
2010. júl. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

14:44

Haha, rohadtul vicces, a nőknek könnyű, mert ők magukra kaphatják igen, de én férfi vagyok.

2010. júl. 24. 14:47
 6/7 anonim ***** válasza:
LOOL magassarkú pff, a kérdező férfi:DD
2010. júl. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Harrr ***** válasza:
Tudom hogy férfi :) Csak gonosz vagyok :P
2010. júl. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!