Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Huszonéves kor felett van...

Huszonéves kor felett van olyan ember, aki olyan egészséges, hogy semmilyen tünete nincs?

Figyelt kérdés
Se reflux, se rendszeres fejfájás, se krónikus köhögés, se hátfájás, se szélgörcs? Tehát nem érez semmilyen kellemetlen tünetet?

2020. febr. 28. 20:43
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Én a közvetlen és tágabb környezetemből sem tudok olyat mondani, akinek ne lenne semmilyen egészségügyi problémája 20 év felett.

Nőknél általában nőgyógyászati,hormonális gondok. Férfiaknál migrénes fejfájás, emésztési panaszok.

2020. febr. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
78%

Nemrég lettem 63 éves, és nincs semmi bajom.

Orvoshoz évente egyszer megyek már vagy 15 éve átnézetni magam, de minden értékem optimális.

Legalább 4-5 éve nem szedtem semmiféle gyógyszert, mért fájdalomcsillapítót sem, nincs sem fejfájásom, se nem szoktam megfázni, a refluxot csak hallomásból ismerem, az emésztésemmel semmi gondom.

Izomfájáson csak akkor van, ha többet sportoltam a szokottnál és izomlázam lesz töle, egyébként nem.

Az egyetlen "problémám" az egészséggel kapcslatosan, hogy a korosztályommal (50+) nem tudok igazan beszélgetni, mert a többség vaahol "fáj", valamije "beteg", nekem meg semmi bajom, ezért engem untatnak a szenvedéseikkel, én meg nem vagyok érdekes nekik, mert nincs semmi panaszom.

2020. febr. 29. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 cro-minyon válasza:
100%
Annyiból értem a kérdést, hogy a "civilizált" emberiség eléggé egészségtelen életformát él, így valóban egészséges ember tényleg nem sok van, már a 20-as 30-as éveiben sem. De azért ezek a tünetek már komolyak, a többségnek ilyen tünetei biztosan nincsenek. Az elhízás nagyon jellemző, a rossz testtartás is, az, hogy 400 méternél többet nem tudnak futni kocogással sem, valamint az alvászavarok is.
2020. márc. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!