Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szívfájdalom oka?

I.B.T. kérdése:

Szívfájdalom oka?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben eléggé sokat ültem munkám miatt, és e mellett sok ideg is ér. Körülbelül 2 hónapja tapasztalom, hogy enyhén szúr a szívem (van, hogy jobban-kevésbé). Illetve olyan mintha reggeltől estig "izgulnék". Tompafájdalom érzékelhető a bal lapockámnál. Megyek orvoshoz.

Mire számítsak?



2020. márc. 2. 12:04
 1/1 anonim ***** válasza:

Én is ülőmunkát végzek és nálam is jelen volt a sok stressz minden téren. Nekem is ilyen tünetek voltak, csak szúrás helyett plusz szívdobbanás volt.

Kardiológus csinált szív ultrahangot, nyugalmi ekgt, 24 órás ekgt, futópadozás közben ekgt, vérvételt, olyan vérvételt amibe pajzsmirigyet néznek.

Nálam a végeredmény az volt hogy nincs szervi eltérés, edzetlen vagyok + pánik reakcióim voltak (sok stressz ért akkor és a tünetek miatt halálfélelmem lett, csak arra tudtam gondolni)

El kellett kezdjek magnéziumot szedni, sportolni, és megtanulni nem mindenre teljesen rástresszelni (ha nem sikerült volna akkor gyógyszert kellett volna kapjak)

Ez kb tavaly ilyenkor volt és ha neked nincs semmi szervi eltérésed akkor azt tudom javasolni hogy te is kezdj el valami mozgást (ha csak fél órára van időd egy nap akkor annyit), és ne feszülj rá mindenre. Az eredmény után nekem is egyre jobban tűntek el a tünetek ahogy elkezdtem megnyugodni.

Lehet hogy neked is ilyen problémád van, csak azért írtam ezt le, hátha segít valamit:)

22/L

2020. márc. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!