Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet ez a fekete csikozoda...

Mi lehet ez a fekete csikozodas a körmömön?

Figyelt kérdés
Zselés műkormom volt január közepéig amikor is magától levált mind a 10.A saját körmöm szabadszélén volt egy fekete csík smire kaptam krémet a bőrdokitol és eltűnt két nap alatt. De két másik körmömön(és nem a szabadszélén) hanem a köröm felső részén ilyen fekete csíkok meg itt maradtak és lassan két hónapja ugyanott vannak.
2020. márc. 2. 13:54
 1/5 A kérdező kommentje:
2020. márc. 2. 13:55
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon ramaty állapotban voltak szét voltak reszelve most több mint egy hónap regeneráció után még ez mindig ott van. Ja és még mutattam ugye dokinak aki felírt rá krémet de ez nem tűnt el. Holnap megyek porcelánt építettni.
2020. márc. 2. 13:56
 3/5 A kérdező kommentje:
Miért nem nő le?
2020. márc. 2. 14:04
 4/5 A kérdező kommentje:
2020. márc. 2. 14:22
 5/5 A kérdező kommentje:
Nah megmutattam gyógyszerésznek a patikában és azt mondta semmi baj csak egy sérülés valszeg, egyébként azon az ujjam on feszült a legjobban a műkörmöm
2020. márc. 2. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!