Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez mitől lehet?

Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés

Én alapjában véve nyitott személyiség vagyok, úgyhogy nem igazán értem, hogy ez mitől lehet. Én 26/N vagyok egyébként.

Vannak emberek, akiknek a személyisége nagyon zavarba hoz, akár nő, akár férfi, és egyszerűen nem tudok vele közvetlenül viselkedni, azonnal elpirulok és szégyenlem magam, elkezdem a padlót vagy a falat nézni, lesütöm a szemem. Érzem, hogy ezek az emberek nagyon határozottak, de inkább nárcisztikusnak érzem őket.

Anyum nárcisztikus volt, majd skizofrén lett, orvosi papír is van róla. Tehát az egyik szülőmtől már elszenvedtem egy ilyen kárt.

Talán lehet, hogy miatta vagyok ennyire érzékeny a hasonló, vagy csak csupán nagyon magabiztos emberekre?

Hogy tudom megállapítani valakiről, hogy csak egyszerűen magabiztos e túlzottan, vagy pedig valóban nárcisztikus, és ő is érzi, hogy én az ellentéte vagyok? Talán ez miatt érzem azonnal ezt a kezdeti feszültséget? Hogy tudnám ezt oldani magamban?


2020. márc. 2. 14:51
 1/1 A kérdező kommentje:
Amikor ilyen emberek elkezdenek velem beszélgetni, teljesen azt érzem, hogy mintha azonnal megsemmisülnék, mintha egy nagy semmi lennék az illető szemében, és kb fintorogva próbálna erőltetni egy beszélgetést, vagy bármit, mintha lenézne. Ez normális? Vayon tényleg ez a célja a másik félnek?
2020. márc. 2. 14:53

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!