Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyobb kakilás után rossz...

Nagyobb kakilás után rossz közérzet, hasfájás normális?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az a problémám, hogy lassan egy fél éve szednem kell gyomorsavlekötőt, mivel sokszor voltak reggelente mellkasi fájdalmaim. Mióta szedem esténként ez szinte teljesen megszűnt, nagyon ritkán ha kihagyok pár napot érződik kicsit rosszabbnak.

Viszont van egy visszatérő problémám. Ha egy nagyobb "adag"-ot kell kakiljak utána egy jó másfél-két óráig nagyon kellemetlen a közérzetem hasi tájékon. Nem is a gyomromnál, hanem inkább a beleim "csikorognak", meg olyan rossz féle üresség érzet van bennem. Tudom ostobaságnak hangzik, de mintha valami fontos összetevők, mondjuk egészséges bélflóra vagy rost is távozna. Persze tudom, hogy ez nem lehetséges, mégsem értem az okát. Tudok létezni így is az alatt a másfél óra alatt, el tudom látni a feladataim, de közbe végig bennem van egy rossz érzés.

Tapasztal-e valaki hasonlót, illetve mit javasoltok? Orvoshoz annyira nem merek elmenni ezzel, mert nem hiszem, hogy komolyan tudna venni. Ráadásul a mostani vírusos időszakban is ha nem muszáj nem megyek rendelő közelébe.

Válaszaitokat előre is hálásan köszönöm!



2020. márc. 4. 11:27
 1/1 Horváth Bence Ernő ***** válasza:
szia az nem jó ha rosszul érzed magad kakilás után fiú vagy vagy lány? remélem már jobban vagy !!
2020. márc. 25. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!