Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Advil ultra forte és flector...

Advil ultra forte és flector rapid dolo váltva?

Figyelt kérdés

Pénteken tudok cdak fogorvoshoz menni de feldagadt az arcom es fogam miatt es fáj is. Telefonon egyeztettem a dokival.. Jegeljem es csillapitsam a fajdalmat. Ill. Szivogassam a fogam. 5-6 orat nem birok ki egy fájdalomcsillapitoval es gondoltam mivel nem hatoanyagtartalmu minden 3. Órába madikat vennék be amig szükséges.


Ill. Van vkinek jo tanácsa hogy addig mivel vihetném lejjebb a duzzanatot?


(kérlek titeket ne az azonnal menj fogorvoshoz tanácsot adjátok mert az most kivitelezhetetlen egyébként tudim hogy ez nem játék. Nem saját szórakozásombol nem tudok menni :( )


Nagyon szépen köszönöm előre is a hasznos válaszokat



2020. márc. 4. 15:16
 1/3 A kérdező kommentje:
(Elnézést a helytelen írásért. Nem nekem valók ezek az okostelefonok :))
2020. márc. 4. 15:35
 2/3 anonim ***** válasza:
Mind a kettő gyógyszer jó, mert gyulladás csökkentő is van benne! A Flector hatásosabb,erősebb mint a nurofen. Lehet őket váltva, nekem is volt, hogy így javasolták. De azért legyen a kettő között 6-7 óra eltérés. Jobb lenne, ha a háziorvossal iratnál rá antibiotikumot! Az levinné a dagadást is. Például: Aktil duo, Augmentin, Dalacin stb.
2020. márc. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
2-3 órát bírok ki maximum
2020. márc. 4. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!