Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki jó anatómiáb...

Van itt olyan aki jó anatómiából? Manduláról van szó. Tud segiteni valaki? pls, többi lent.

Figyelt kérdés
Szóval a garatmandulákról kérdeznék. Azt tudom hol van es milyen a felszíne, nekem kovek is szoktak benne lenni. És hát egyik nap ahogy nézegettem ezeket a köveket, probaltam ovatosan megnyomni a mandulám, hatha kijön végre a kő... Erre a a hatso garativnel, egeszen lent a torkomnal mindket oldalon kitapintottam a mandulam alatt valami nagyon kemeny nemtudom mit. Igazabol olyan erzetre mintha csont lenne, es picit fajt is mikor megnyomkodtam. Mi. Lehet Ez? Vagy ez is a mandulahoz tartozik? Az egyik oldalon picit jobban erzem, de eddig sose ereztem ezt. Kerlek ne nezzetek hulyenek, megijedtem mi lehet ez.
2020. márc. 4. 22:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi sem vagyunk doktorok, inkább keress fel egyet . Egyébként meg ne nyomogasd a torkod mert a pajzsmirigynek nem tesz jót .
2020. márc. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Amiket Te ki akartál nyomogatni azokat Detritusnak hívják.


Kinyomtathatod, de úgyse tudod. Maximum amik már látszanak, de sok van ami nem látszik, azokat nem tudod...



Inkább menj fül orr gégészhez, mert a detritus jelenléte a mandula nem megfelelő működését jelenti. Lehet ki kellene műteni. Majd orvos megmondja.

2020. márc. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nyelvcsont lehetett szerintem.


A mandulaköveimet házi pálinkába áztatott mentával tüntettem el. Mind kihullott, azóta nincs vele problémám. Minden este egy evőkanálnyi kell belőle 1-2 hónapig.

2020. márc. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!