Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Levegővételkor balloldali...

Marika vargas kérdése:

Levegővételkor balloldali melkas fájdalom mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék ügyeletre futni mert elküldenek 5-6 óra várakozás után egy " pánik rohammal " de nem az..nem vagyok bolond sem örült, amikor veszem a levegőt mint ha a szivem fájna, bele nyilal valami előről. Hasonlóval voltam orvosnál egyéve az hátból indult, aflamint kaptam rá izületi gyulladást mondtak,meg persze a pánik rohamjukat. De azóta is mindennap éreztem hogy fájt de edig előröl nem. Pulzusom normális, bisoprolol 5mg szedek felet 2 éve lassan. Mit gondoltok lehet sziv eredetű? mert bárhol olvasom azt írják a sziv nem fájhat, vagy tényleg a fejemben van a baj? de érzem fáj
2020. márc. 12. 19:21
 1/2 anonim ***** válasza:

A szív az fájhat, a tüdőben nincs érző idegvégződés.

Nem kell a sürgősségire menned, (ott van 5-6 óra várakozás a labor miatt) elég ha elmész az ügyeletes orvoshoz, ha szükségét érzed.

2020. márc. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
ma újra kezdődőtt betelefonáltam az ügyeletre azt mondták ne menjek be vegyek be egy fájdalom csillapítot
2020. márc. 14. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!