Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet ez és hogyan kezeljem...

Mi lehet ez és hogyan kezeljem a fejbőröm?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Fejbőrömön vannak már púpos kiütések vagy 8 is, ha megnyomom fáj is. Zsírosak, a hajam is hamar zsírosodik. 2-3, naponta jólesik lekapargatni a tetejét. Voltam orvoshoz de mindig csak ilyen antibiotikumos vizeket ad rá, de nincs rendes hatása. Filléres vizek. Az elején pár napig jobb utana pedig vissza romlik és szinte hatástalan. Megőrjít már ez a probléma. Nem tudom már mit tegyek rá. Minden nap mosom másképp zsíros, rövidre is vágtam már csak így már látszódnak a piros foltok kis dudorok is ciki. Sampont is váltottam már 2x.


Valaki segítsen h mit tehetnék rá, mert már megőrülök.

Legszívesebben levágnám a fejem és egy vedér fertőtlenítőbe áztatnám egy hónapra, talán akkor meggyógyulna.

Netet is feltúrtam már de ez semmire nem hasonlít. Nem tudom beazonosítani h mi ez.


Valaki valami ötlet mit tehetnék? Köszönöm! L/25


2020. márc. 24. 19:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Tipikus máj és vastagbél probléma. Tűzoltásnak próbáld ki ezt: [link]
2020. márc. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
1. Hozzaszolo. Azon belul melyiket ajanlanad? A zsirosodasbol gondolod h maj es vastagbel? Azokkal nekem gondom amugy sosem volt. Gyomrom sosem faj es alkohol nalam 0. Attol meg lehet az.
2020. márc. 24. 21:04
 3/3 A kérdező kommentje:
Jaj es a hajam egyebkent nem hullik semmi, ha ez fontos.
2020. márc. 24. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!