Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tartotok helyesnek?

Mit tartotok helyesnek?

Figyelt kérdés

Koronavírus idején etikus-e elmenni egy magánorvoshoz? Nem én akarok menni, csak érdekel ki mit gondol. Én nem mentem, anyukám nem ment de ismerek olyat, aki elmegy, mert például a kórházból elküdték, nem csináltak meg neki valamit.


Ilyenkor mi a jobb? Elmenni, hogy kiderüljön mi a probléma vagy várni akár hetekig, hónapokig, hogy még orvoshoz se kelljen kimozdulni meg legyinteni, hogy úgyse komoly?


2020. márc. 30. 09:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Orvoshoz elmenni kell.
2020. márc. 30. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

HA komolyabb probléma, akkor természetes, hogy az ember orvoshoz fordul, ha csak valami apróság, akkor jobb, ha otthon marad.

Értem ez alatt, hogy valaki talált egy pici piros pöttyöt magán, az nem sürgös, és a legtöbbször semmi különösebb oka sincs, ha valakinek napok óta fáj valamije, akkor jogos.

2020. márc. 30. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha el kell menni, akkor el kell menni. "Turistáskodni" egy orvosnál "normál" körülmények között sem etikus.
2020. márc. 30. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!