Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Anyajegyet hol lehet leszedetni?

Anyajegyet hol lehet leszedetni?

Figyelt kérdés
és mennyiért? látszik utána valami nyom? eláég nagy, kb egy centi nagyon feltünő lesz? és fájdalmas?
2010. júl. 26. 18:49
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem sebész szedte le, de nagyon ronda lett, hagyott körülötte 1,5 cm "biztonsági csíkot".

Van még egy másik is, azt 40 ezer ft-ért fogom leszedetni a Telki magánkórházban egy plasztikai sebésszel.

Az első olyan ronda, mintha megkéseltek volna, mindenki azt hiszi, hogy komoly balesetem volt.

2010. júl. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Attól függ hol van, nem biztos, hogy annyira fáj utána a heg, főleg, ha komolyabb zsírréteg volt alatta.
2010. júl. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz sokat költeni, és mégis jó elbánásban részesülnél, menj Bp. Mária utcai bőrgyógyászatra. Be lehet telefonon jelentkezni.Sok egyetemista megnéz, tanul belőle, majd a műtétet is elvégzi egy tapasztalt sebész.
2010. júl. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem pár napja szedtek le 4-et.

Bp-en a Baleseti sebészeten.

Egy nagyon korrekt sebészorvos volt, ismerősömnek is ő szedte le, ő mutatta az övét, neki csak egy papírvékony csík látszott, az öltés helye nem! Tehát meglepően szép volt!


Nekem is rendesen összevarrta, naponta cseréljük a kötést, és szép a varrat amit csinált, így reménykedem, hogy hasonlóan szép heg lesz belőle.

Tehát szerintem az egész orvos kérdése...

2010. júl. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Jah, és semmiképpen ne rendelőben vagy valami ilyesmi helyen szedesd le, ragaszkodj a sebészethez.

Nekem az állat bőrgyógyász helyben szedte volna le, egy sima vizsgáló ágyon...


A sebészeten meg rendes műtőben, asszisztenssel, be kellett öltözni hajháló-maszk-lábzsák, rendes steril környezet...

Gondolom azért ez is sokat számít a végeredményben...

Nomeg az, hogy utána hogyan ápolod, rendszeresen cseréled-e a kötést rajta, és szépen kened-e Betadinnal, hogy folyamatosan tiszta legyen a seb, és környezete.

2010. júl. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Jó sok válaszban válaszolok, mert mindig kihagyok valamit...

Nekem is 1,2 cm átmérőjű volt és 6 mm-re emelkedett ki. Tehát nagy volt. Jó mélyen vágta, meg is jegyezte, hogy mélyebb a gyökere mint gondolta, de nagyon szépen összevarrta.


Fájni nem fájt, kellemetlen volt amikor aláböktek a Lidocain injekció miatt, de utána nem éreztem semmit. Pontosabban a nagy leszedésénél csiklandos volt, de fájdalmat nem éreztem.


Ha leszedetted , ragaszkodj egy szövettani vizsgálathoz, bár normális orvosnál alap hogy elküldi, ebből kiderül, hogy jó vagy rosszindulatú-e ez a későbbiekben fontos lehet. Ha pl. sok van rajtad, akkor lehet, hogy azalapján javasolni fognak még leszedésre.

2010. júl. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A tegnapi MÁRIA UTCÁT KINÁLÓ VAGYOK. Vissza az egész. Ma került volna sor a dologra, de nem lett belőle semmi.A sebésznél volt időpontunk, ehhez képest 1 órát vártunk.Mire az összes csókost lefogadták .A Férjemnél lett volna egy kisebb mütét.Végre behivták, kérdezte a műtő orvos ,volt-e a recepción?Nem volt, nem mondta senki.Akkor menjen le, és ujra álljon sorba. szó szót köVetett,a Férjem kijelentette, hogy őhozzá ilyen bunkó orvos nem nyúl.Ugyhogy hazajöttünk, és most mi is orvost keresünk.
2010. júl. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, az utolsó válaszolót pedig sajnálom:( engem is irritálnak h semmibe veszik az embert, sok sikert a kereséshez
2010. júl. 27. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!