Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mégis mitől letetheltek most...

Mégis mitől letetheltek most az eü. Dolgozók?

Figyelt kérdés
Ahol diagnosztizált betegeket ápolnak ott oké, de más kórházakban és eü. intézetekben most mivel rosszabb? Mert pl látom hogy a Heim Pálban dolgozó ápolónő ismerőseim írják ki hogy igen, már alig bírják bla bla de őket miben érinti pl a járvány? Pont hogy a karantén kórházakon kívül most kevesebb a munka, mert járóbeteg ellátás sincs meg semmi, csak sürgős esetek. Valaki világosítson fel mert nem értem.
2020. ápr. 5. 11:06
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
leterheltek*
2020. ápr. 5. 11:09
 2/20 anonim ***** válasza:
26%

Menjél önkéntesnek azt megtudod.


Minek írod ki ezt a kérdést 1 naponta?

2020. ápr. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Volt már ilyen? Bocsi nem szoktam visszanézni egyáltalán, nem olvasgatni járok ide, hanem kérdezni.
2020. ápr. 5. 11:14
 4/20 A kérdező kommentje:
Na akkor más sem érti :D Tehát nem rossz a gondolatmenetem. Ez azért jó hír.
2020. ápr. 5. 11:14
 5/20 A kérdező kommentje:

Most csakazértis visszamentem 8 oldalt ebben a témakörben , nincs ilyen kérdés.

Várom az értelmes válaszokat, nem az ilyen tartalom nélküli semmit.

2020. ápr. 5. 11:18
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

"a Heim Pálban dolgozó ápolónő ismerőseim írják ki hogy igen, már alig bírják"


Talán kérdezed őket, ők a legilletékesebbek rá, hogy elmondják, mi, akik szerencsére (még) nem kerültünk kórházba nem tudhatjuk.

2020. ápr. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Nem vagyok velük olyan jóban, hogy írogassak nekik. Régi osztálytárs meg gyerekkori ismerős akivel 10 éve nem beszéltem, nem fogom megkérdezni, remélem lesz itt olyan, aki majd el tudja mondani.
2020. ápr. 5. 11:23
 8/20 anonim ***** válasza:
67%

Az ápoló ismerőseidet kérdezd meg.

Egyébként ne gondold, hogy most a kórházak üresen tátonganak és a dolgozók facebookoznak a munkaidejük alatt.

2020. ápr. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
95%
Csak tippelek. Valószínűleg szigorúbb protokollokat kell alkalmazniuk, mint normál esetben, például gyakoribb fertőtlenítés, alaposabb vizsgálatok, maszk viselése...
2020. ápr. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Nyilván nem, főleg akik az osztályokon vannak nem, azoknak megvan a szokásos munkájuk, de attól nem is hiszem, hogy egy gyerekkórházban vagy mondjuk egy falusi orvosi rendelőben annyira megszakadnának most, mint ahogy előadják a komplett egészségügyre hogy most értünk küzdenek meg szakadnak meg..
2020. ápr. 5. 11:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!