Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit lehet csinálni extrémmód...

Mit lehet csinálni extrémmód kiszáradt kézzel?

Figyelt kérdés

Kis hidegebb szellő és a kezem mintha elkezdene lerohadni annyira kiszárad. Olyan mintha húsvágás közben folyamatosan belevágtam volna a kezemben, mindenhol kis apró repedések, ami gyakran elkezd vérezni. Mozgatni is fájdalmas a kezem, feszül a száradt bőr, amire még rátesz a sok repedés.


Kézkrém (neutrogena, oriflame softcares) olyan mintha kénsavval kenném be, az ujjaim alatt egy csíkban kipirosodik, ég. Nivea krémre is már hasonlóan reagál. Vazelinnel és zsírral is próbáltam már kenni, de csak rövid ideig javít egy kicsit rajta.


2020. ápr. 10. 16:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem a Neogranormon vált be!
2020. ápr. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hordj cérnakesztyűt ha kint vagy.
2020. ápr. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Éjjelre speciális kézkrém - márkát nem írok - és cérnakesztyű. Nappal is kenegesd, amikor csak lehet.
2020. ápr. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

[link]


Egyetlen, ami eddig bevált! Ne tévesszen meg, hogy testápoló, kézre is kiváló. Ár/érték arányban is a legjobb szerintem, 1000Ft, nagy kiszerelés. Sokadik próbálkozásra találtam rá és ez az egyetlen krém, amin nem érzem azt, hogy "műanyaggal" vonom be a kezem.

2020. ápr. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!