Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Más asztmás is köhög hurutosan?

Más asztmás is köhög hurutosan?

Figyelt kérdés

Nemrég derült ki hogy asztmás vagyok. Tüdőközpontban állapították meg, köhögő rohamom életemben eddig 2x volt.

Olvastam hogy az asztmásoknál a kilégzés sípol.

Na nekem inkább belégzés de ez lehetséges?

Köhögni hol szárazat hol hurutosat szoktam színe az nincs.

Ez így tényleg asztma lehet?

22/L



2020. ápr. 13. 12:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne fogyassz lisztet, tejet és cukrot és az asztmád nemsokára megszünik.
2020. ápr. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, én is köhögök hurutosan. És igen, a belégzés is okozhat sípoló hangot.
2020. ápr. 19. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2020. ápr. 21. 00:27
 4/5 anonim ***** válasza:

Én kiskoromban erősen asztmás voltam, de akkor sem köhögtem hurutosan. Mára is fennmaradt az asztmából, de az csak akkor jön ki ha porral, nehéz fizikai munkával, vagy más allergiás dologgal (pl. toll párna) találom szemben magam. Belégzés nekem is sípol, és ezt mások is tisztán hallják. Ajánlom, hogy egy alapos tüdő vizsgálatra menj el, de háziorvoshoz mindenképp.

Bár még nem tudom aktuális-e a kérdés. Remélem tudtam segíteni. :)


22/f

2020. aug. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Első válaszoló, ez mennyire komoly és mennyire válik be? Cukrot és lisztet két éve nem fogyasztok, viszont tojást és tejtermékeket igen. Gyerekkorom óta asztmás vagyok, és ilyenkor télen mindig rosszabb.
2021. febr. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!