Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért szükségszerű 36ezer...

Miért szükségszerű 36ezer kórházi ágy szabaddá tétele holnapi határidővel ha jelenleg a regisztrált betegek száma csupán kicsivel több, mint 1500?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 14. 17:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
31%
Mert a szám gyorsan nőhet.
2020. ápr. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
10%

Minek kell egy kérdést kétszer feltenni?

Unatkozol?


https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__egyeb-kerdesek__104..

2020. ápr. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Kedves 1es, köszönöm a választ! Tudom, hogy megugorhat a betegek száma, de a 36e-től hála Istennek még nagyon messze vagyunk 😉

Drága Ketteske! Ezt nagyon mellé nézted, mert az nem az én kérdésem. Valószínű Te unatkozol úgy látom 😂😂 jó szórakozást!!

2020. ápr. 14. 17:45
 4/14 anonim ***** válasza:
68%
Ezt hívják ostoba manipulációnak és ijesztgetésnek. Vagy tán importálni akarnak hirtelen néhány beteget? Közröhej. Ott vannak Orbán színüres stadionjai. Belefér a háromnegyed Magyarország. A régi is, nem csak a mai.
2020. ápr. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
72%

Orbán 7-8000 lélegeztetőgép szükségességére számít. Ez kb 160 ezer diagnosztizált beteg, és 1.6 millió fertőzött.


Akár reális is lehet a 36000 ágy.


Van egy sanda gyanúm, hogy ez lehet a Plan B, avagy minden szigorítást feloldanak, fullon pörögjön a gazdaság, és mehet a nyájimmunitás felé döcögés. 4 fokozatban elérhetjük a szükséges 6 millió beteget.

2020. ápr. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Sőt elég lehet 2-3 ilyen járványblokk. Egyszerre ipari mennyiségű 1.6 millió fertőzött ellátása, aztán a következő blokk és így tovább


Ez elég lehet 36000 ágy és 7-8000 lélegeztető.


Kb 1 év alatt túllennénk rajta.

2020. ápr. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
Szükségszerű, olyannyira, hogy véleményem szerint Magyarországra legalább 15 millió kórházi ágy kellene. Lehet, hogy túlzás, amit állítok, de én be vagyok pánikolva a létező koronavírus miatt, mint a többség. Van egyáltalán, aki meg meri kérdőjelezni annak létét? Igen! David Icke! Az ilyen féléknek sose higgyetek, gondolkodás nélkül egyszerűen csak tovább kell lépni, amikor valaki valamit átgondoltan bár, mást állít, mint a többség. Én többség párti vagyok, ezért én is félek, mint a többség, hiszen jobb félni, mint megijedni. Kitartást emberek ebben a hatalmas, rendkívüli vírus vészben! Köszönöm és hála!
2020. ápr. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%

Pedig olyannyira kell a sok-sok szabad kórházi ágy, hogy FEMA táborokból sincs elegendő, úgy vélem, egyet kell érteni a politikusok által jóváhagyott rendelkezéseket, melyek sok esetben


az akadémikus orvoslás tökéletes, és önmagát folyton felülvizsgáló, dogma mentes magatartásából ered.


Sok éve léteznek USAban FEMA táborok, és Magyarországon is egyre több van, nem értek hozzá, hogy hasznos-e, de ha nem lesz elég kórházi ágy, a FEMA táborok is átalakíthatóak szerintem:


"A renitensek, a hazafiak átnevelő, vagy megsemmisítő táborokba kerülnek. A FEMA több mint 900 táborral rendelkezik Amerikában, és szinte hihetetlen felfogni, hogy Magyarországon is tudatosan, lassan egy évtizede építenek ilyen intézményeket. Az egyiket épp a palotai szemétégető mellett, filmstúdiónak álcázva."


https://www.youtube.com/watch?v=n9tgPokF_yc

2020. ápr. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
#8 😃😃😃 zzeg.
2020. ápr. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem fog megugrani az esetszám, mert nem tesztelnek. Ha beteg vagy 2 hét múlva tesztelnek csak. Addigra meg is gyógyultál otthon nagy szenvedések közepette.
2020. ápr. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!