Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A nagyfokú vérveszteséget mi...

A nagyfokú vérveszteséget mi jelzi? Én egyszer nagyon "elvéreztem", elájultam, hidegrázásom volt, izzadtam, fekvő helyzetben voltam és zsibbadt mindkét lábam, nem éreztem őket stb. Ez mekkora vérveszteséget jelent?

Figyelt kérdés
2010. júl. 27. 13:25
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Hát van 5 liter vérünk. A lányok menstruációnál kb fél litert veszítenek, ami annyira nem drámai, legalábbis szédülés, ilyesmi szokott lenni de nem halálos. Szóval szerintem te egy-másfél litert biztosan veszíthettél. De lehet az is, hogy ennél jóval kevesebbet, csak pszichés alapon jött elő a többi tünet.
2010. júl. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

Nem menstruációs vér volt, valami más.

Konkrétan annyi vérem folyt el, hogy az ágyam mellett is volt egy kisebb "tócsa", alattam pedig csupa vér volt minden.

Nagyon hülyén hangozhat, de odaraktam 2 pólót, hogy fogja fel a vért, de még fél óra sem telt el és a pulcsik csupa vérben úsztak, mintha ott sem lennének.

Azon az éjszakán elájultam, a földön fekve ébredtem, iszonyat hányingerem volt, a fürdőbe indultam, hogy hányjak, de mikor felálltam elájultam.

Visszafeküdtem, nem éreztem a lábamat, annyira zsibbadtak, mozgattam, de semmi, és folyt rólam a víz, rázott a hideg.

Másnap reggel is alig tudtam felállni, gyakran le kellett ülnöm, különben ájultam el.

2010. júl. 27. 13:44
 3/25 anonim ***** válasza:
Előző válaszolót kijavítanám: a nők nem fél liter vért veszítenek menstruációkor, hanem jóval kevesebbet, néhány evőkanálnyit max. Attól tűnik soknak, hogy más is távozik. A kérdésre viszont nem nagyon tudok válaszolni, talán fél-1 liter de nem biztos...
2010. júl. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Kedves első válaszoló! Egy nő egy menstruációja alatt fél csészényi vért veszít kb. Dehogy fél litert. Férfi vagy talán? Vagy máshogy értetted a fél litert? Bocs az offért.
2010. júl. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim válasza:
Én szülésnél vesztettem vért,de nekem csak a szédülés okozott gondot,különösebb problémám nem volt tőle...igaz pár napra rá kaptam is 1,5l vért!
2010. júl. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
És én milyen "stádiumban" lehettem, szerintetek??
2010. júl. 27. 14:37
 7/25 anonim ***** válasza:

Figyelj ez azért nagyon furcsa..! Véreztél, honnan? Ha ömlik belőled a vér (végbél, hüvely), akkor azonnal mentőt kell hívni, mert annak komoly oka van.


Ezt nem is értem, komolyan.

2010. júl. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Ez elég horrorisztikus, mégis mi a fene történt??
2010. júl. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
44%
Vajon mi? öngyilkos "akart" lenni. Most meg felvág vele..vagy egyszerűen csak kamu a kérdés...
2010. júl. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Kamu!
2010. júl. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!