Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Női arc szőrzet eltávolítása...

Női arc szőrzet eltávolítása hogyan?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Nagyon el vagyok keseredve. Pcos-em van, ezáltal van "szakállam is" amit egyszer mikor már nagyon el voltam keseredve, leborotvaltam. Azóta egyre erősebb lett és fekete kB 2 naponta le kell szednem. Mit csináljak hogy ne legyen ilyen erős és hogy ne keljen 2 naponta hozzá nyúlni?

22/N



2020. ápr. 29. 07:34
 1/5 anonim ***** válasza:
57%
Vax, de a legjobb volna kozmetikus, kozmetológus vagy búrgyógyász-kozmetológus szakember.
2020. ápr. 29. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
57%
Vannak direkt arcra való gyantacsíkok, de nem tudom, hogy a méreten/alakon kívül bármiben különböznek-e a "sima" pl lábra való gyantacsíkoktól.
2020. ápr. 29. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
57%
Csipesz :)
2020. ápr. 29. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Erre a problémára jó a lézer.
2020. ápr. 29. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Sajna nekem is PCOS-em van és ugyanezzel küzdök, nem hiszem hogy így házilag sok mindent tehetnénk. Én csipesszel szoktam kiszedni őket, van amelyik szál csak egy hét múlva bújik ki újra, fogalmam sincs miért míg a többi meg hamarabb. Ráadásul még be is szokott nőni a bőr alá.....úgy hogy gyakran kenem körömvirág krémmel (ez gyulladás csökkentő). Amúgy ami még jó lehet, ha befektetsz egy Philips Lumea IPL villanófényes szőrtelenítőbee, amit ugye lehet otthon használni és elvileg tartósabban eltávolítja kb. 6 hónapra a szőröket. Csak ez nem egy olcsó dolog.

2020. ápr. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!